Paslaugos

Diodinis lazeris EPIC

EPIC idealus dantų-balinimo sprendimas progresyviam ofisiniam dantų balinimui

Nuo šiol mūsų klinikoje išsibalinti dantis galite moderniausiu diodiniu lazeriu Epic. Tai naujausias ir pažangiausias Biolase kompanijos lazeris, šiuo metu esantis rinkoje. Ši kompanija jau 20 metų yra pirmaujanti lazerių gamintoja pasaulyje. Studijos įrodė, kad EPIC lazeriu galima nubalinti visus dantis, taikant ofisinį dantų balinimą vidutiniškai 4-6 atspalviais, greičiau nei kitomis ofisinėmis dantų balinimo sistemomis. Ir tik su originaliu Laserwhite20 dantų balinimo geliu,  galima pasiekti norimą balinimo efektą, tuo pačiu apsaugant gilesnius danties audinius nuo stipraus lazerio spindulio.image1

Tai saugi, greita,  neskausminga ir efektyvi procedūra. Balinimas lazeriu yra pranašesnis už visas kitas

balinimo priemones, nes nesukelia dantų jautrumo, rezultatai matomi iš karto ir išlieka labai ilgai, poveikis efektyvesnis, balinimo medžiagos nepatenka į organizmą. Taip maksimaliai sumažinama tikimybė pakenkti dantų audiniams, nes procedūros metu medžiaga nekontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Moksliniais tyrimais pagrįsta jog balinant dantis šiuo metodu, nematoma danties emalio pakitimų net elektroniniu mikroskopu.

Prieš balinant dantis atliekama profesionali burnos higienos procedūra, o pacientui paaiškinami visi dantų balinimo privalumai ir trūkumai bei kokio režimo reikės laikytis po procedūros.

Pradinis rezultatas matomas iš karto, o galutinis – po 24 valandų, nes balinančios medžiagos veikia dar kurį laiką po procedūros. Savaitę ar ilgiau patariame nevalgyti ir negerti jokių dažančių produktų – kavos, arbatos, raudono vyno, ir kt. Taip yra todėl, kad iškarto po balinimo dantų paviršius yra imlesnis įvairioms dažančioms medžiagoms.

 

Reikėtų nepamiršti, kad:
  • Plombos, vainikėliai, laminatės nebąla. Todėl po dantų balinimo gali tekti pakeisti ir senas priekinių dantų plombas bei vainikėlius.
  • Negyvi dantys nebąla. Jų balinimui yra taikomas vidinis balinimas, kai dantis balinamas iš vidaus, o ne iš išorės.
  • Balinimas nerekomenduojamas esant labai intensyviam dantų kariesui arba itin jautriems dantims, nešiojant breketus, sergant periodontitu.

 Dantų balinimo efektas visada būna individualus. Tai priklauso nuo danties stuktūros, emalio storio, pigmento rūšies.

 

Procedūros aprašymai

1. Naudojant VITA spalvų skalę, nustatoma dantų spalva.

2. Uždedama dantenų apsauga.

3. Dantys padengiami specialiu Laserwhite20 geliu ir aktyvuojama lazerio šviesa 30 s., kartojant kas 30 sekundžių. Bendras lazerio šviesos poveikio laikas į dantį yra nuo vienos iki dviejų minučių (šviesesniems dantų atspalviams užtenka 1 minutės).

4. Po antros lazerio šviesos aktyvacijos gelis 10min. paliekamas ant danties paviršiaus.

5. Gelis nuplaunamas, nuimama dantenų apsauga.

6. Venkite tamsaus dažančio maisto ir gėrimų 48 valandas po procedūros.

 

Minkštųjų burnos audinių procedūros EPIC lazeriu

Naudojant minkštųjų audinių lazerį atliekamos procedūros, siekiant sumažinti diskomfortą pacientui, pagreitinti minkštųjų audinių gijimą, dekontaminuoti (sunaikinti infekciją) dantenų vageles.

Atliekant chirurgines procedūras lazeriu, minkštuosiuose burnos audiniuose žaizdų nereikia siūti, nėra kraujavimo, tinimo, pagreitėja audinių gijimas po procedūros. Lazeriu sumažinama bakterinė infekcija, nes šviesos energija sterilizuoja veikiamus audinius. Minimaliai traumuojami aplinkiniai audiniai, žaizdos gyja greičiau dėl geresnės regeneracijos.