Dantų implantų rūšys: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Dantų netekimas yra labai nemaloni problema, šiais laikais kankinanti net jaunus žmones…

Dantų netekimas yra labai nemaloni problema, šiais laikais kankinanti net jaunus žmones. Visgi implantacija – daugelio pacientų žinomas būdas atstatyti prarastus dantis. Egzistuoja daugybė implantų rūšių ir dažnai sunku apsispręsti, ką verta pasirinkti. Šiame „Panevėžio odontologų“ straipsnyje aptarsime dažniausias implantų rūšis ir padėsime Jums apsispręsti.

Pagrindinės implantų rūšys

Pagrindinės implantų rūšys

Odontologijoje labiausiai paplitusios 3 pagrindinės impantų rūšys: sraigtiniai implantai, plokšteliniai implantai ir poantkauliniai implantai. Odontologijai sparčiai tobulėjant plokšteliniai ir poantkauliniai implantai naudojami ypač retai.

Sraigtiniai implantai

Dabar labiausiai paplitę yra sraigtiniai implantai, kurie savo konstrukcija visiškai pilnai atkartoja tikro danties anatomiją. Sraigtiniai implantai paprastai gaminami iš titano – tvirto, saugaus metalo, kuris puikiai prisitaiko prie žmogaus organizmo ir lengvai prigyja. Todėl sraigtiniai implantai nesukelia alergijų, infekcinių reakcijų ir yra tinkami visiems pacientams.

Sraigtiniai implantai sustabdo visas problemas, kurias sukelia prarasti dantys, palaiko gerą žandikaulio būklę ir sustabdo jo deformacijos procesus. Nemažiau svarbi ir estetinė jų funkcija – šie implantai atrodo labai natūraliai, jų praktiškai neįmanoma atskirti nuo Jūsų tikrų dantų.

Plokšteliniai implantai

Plokšteliniai implantai, kurie dabar nėra plačiai naudojami atkuriant prarastus dantis, anksčiau buvo pasitelkiami tiems pacientams, kurių siauros ir gana aukštos žandikaulių dantinės ataugos. Šie implantai buvo prarastų krūminių dantų pakaitalas, dažniausiai juos pasirinkdavo vyresnio amžiaus pacientai.

Poantkauliniai implantai

Poantkauliniai implantai gelbsti visiškai sunykus dantinei viršutinio ir apatinio žandikaulio daliai. Žandikaulio kaulinį audinį dengia antkaulis (periostas), o jį dengia burnos gleivinė. Taigi šie implantai atliekant implantaciją sriegiami ne į kaulą, o uždedami ant jo. Šios rūšies implantai naudojami tuomet, kai pacientas negali nešioti išimamų protezų arba žandikaulio kaulo aukštis yra per mažas sraigtiniams implantams.

Atsižvelkite į gamintoją ir pasitarkite su gydytoju

Šiuo metu rinkoje yra daugybė įvairių implantų gamintojų, o esant didelei pasiūlai gana lengva pasimesti. Svarbiausia Jūsų pasirinkimo dalis – konsultacija su gydytoju odontologu, kuris, apžiūrėjęs Jūsų dantis, galės pasakyti, kokius implantus rekomenduotų.

Remiantis atliktais tyrimais, geras pasirinkimas yra šveicarų gamintojo „Straumann“ implantai. Jie greitai sugyja, yra visiškai saugūs, patikimi, suteikia viso gyvenimo garantiją. „Straumann“ implantai paplitę daugybėje Europos šalių.

Dantų atkūrimas šiais laikais yra pažangi procedūra, galinti visam laikui pakeisti Jūsų gyvenimą į gerą pusę. „Panevėžio odontologų“ komanda pasiruošusi Jums daugiau papasakoti apie dantų implantaciją konsultacijos metu, į kurią maloniai kviečia kiekvieną, besidomintį ar mąstatį apie implantaciją.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija