Gitos istorija

„Panevėžio odontologų“ klinikos gydytojai bendradarbiaudami su implantų gamintoju „Straumann“ suteikė pacientei Gitai galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu - drąsiai šypsotis, kramtyti be skausmo ir kalbėti be baimės.

Gitos istorija

„Panevėžio odontologų“ klinikos pacientė Gita – neišimtis daugeliui žmonių, turinčių silpnus dantis. Gita dirba mokytoja, todėl dėl dantų praradimo sugadinta estetinė šypsena visuomet sukeldavo nemažai kompleksų, prieš jaunimą.

Jaunystėje pastebėjusi, kad turi silpnus, lūžtančius priekinius dantis, Gita ilgai tikėjosi, kad juos dar galima atkurti kitais būdais, tačiau, kai pacientė kreipėsi į mūsų klinikos gydytojus, paaiškėjo, kad priekinių dantų nebegalima išgelbėti.

Mūsų klinikoje pacientei buvo pasiūlytas vienintelis, tikrai patikimas gydymo metodas, leisiantis susigrąžinti estetišką šypseną – dantų implantacija. Pirmiausia Gita neturėjo finansinių galimybių šiai dantų atkūrimo procedūrai, todėl buvo pakviesta sudalyvauti projekte „Verta daryti gera“. Gitai buvo ištraukti visi pažeisti dantys ir įsriegti implantai.

„Man šis projektas padovanojo ne tik orų gyvenimą, socializaciją, bet ir didžiulę finansinę paramą, todėl visiems patarčiau ryžtis implantacijai“, – džiaugiasi Gita.

Asta Laumytė

/

Gydytoja odontologė

“Pacientės priekiniams dantims reikėjo esminių pokyčių – jie buvo labai silpni, todėl nuolat nuskildavo, o bandymai juos atkurti atliekant protezavimą suteikdavo trumpalaikį efektą. Dantų atkūrimo metodų pasirinkimą ribojo pacientės finansinės galimybės, todėl mūsų klinikos komanda, bendradarbiaudama su implantų gamintoju „Straumann“, suteikė Gitai galimybę dalyvauti projekte „Verta daryti gera“ ir atkurti priekinius dantis implantais.“

Jurgis Paulauskas

/

Burnos chirurgas

“Pacientė norėjo estetiškos šypsenos ir pilnavertės kramtymo funkcijos, tačiau jos priekinių dantų būklė buvo tokia prasta, jog vienintelis patikimas būdas buvo dantų implantacija. Tačiau dėl finansinių priežasčių pacientė šią procedūrą atidėliojo ateičiai ir kentė didžiulį diskomfortą. Džiaugiuosi, kad bendradarbiaudami su “Straumann” visgi galėjome atkurti Gitos dantis implantais, taip suteikdami jai galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu.“

Klinikos „Panevėžio odontologai“ specialistai, bendradarbiaudami su implantų gamintoju „Straumann“, kartu džiaugiasi pasiekimais bei įgyvendintu projektu „Verta daryti gera“ atkuriant sveikas pacientų šypsenas!

Partneris

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija