UAB „Panevėžio odontologai“ klinika – seniausiai odontologines paslaugas Panevėžio mieste teikianti klinika, savo veiklos pradžią skaičiuojanti nuo 1959 m.

Buvusi valstybinė VŠĮ stomatologijos poliklinika 1994m. tapo privačia odontologine klinika UAB „Panevėžio stomatologai“. 2006 m. keitėsi įmonės pavadinimas į UAB „Panevėžio odontologai“.

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortopedai bei burnos higienistai. Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Gydymui naudojame pripažinimą visame pasaulyje pelniusias odontologines medžiagas ir medikamentus, Lietuvoje aprobuotą naujausią ir moderniausią medicininę įrangą, kuri ne tik palengvina odontologo darbą, bet padeda greičiau ir efektyviau atlikti visas dantų gydymo, protezavimo, implantavimo, chirurgijos bei burnos higienos procedūras.

Odontologijos klinikoje taip pat veikia moderni dantų technologijos laboratorija.

Rezervuoti vizitą +370 45 461457

Maloniai kviečiame apsilankyti atsinaujinusioje UAB „Panevėžio odontologai“ klinikoje, kurioje mūsų kvalifikuoti specialistai padės sukurti Jūsų nepriekaištingą šypseną!

 

Mūsų galerija