Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto ...

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Dantų protezavimas

Danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos atkūrimas, kai dantis dėl įgimtos ar įgytos patologijos suyra ir jo negalima atkurti plombinėmis medžiagomis ...

Dantų laminatės

Laikas nusineša šypseną: dantys nudyla, pasidaro mažesni, pakeičia spalvą, praranda natūralų blizgesį, nutrupa. Neverta nerimauti ir dūsauti, kad nieko jau nepadarysi, nes padaryti galima viską. Laikas nėra Jūsų priešas, kai yra dantų laminatės ...

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas kapomis – tai inovatyvus ortodontinis gydymas individualiai gaminamomis skaidriomis kapomis.

Dantų šalinimas

Nors šiuolaikinis odontologinis gydymas yra labai pažangus, kartais, siekiant išvengti grėsmės burnos sveikatai, nepataisomai pažeisto, nekokybiško ar galinčio sukelti komplikacijų ddanties pašalinimas būna neišvengiamas.

Periodonto ligų gydymas

Žodis „periodontas“ reiškia „aplink dantį“. Audiniai, supantys ir palaikantys dantį, yra vadinami periodontu. Šių audinių uždegimas vadinamas periodontitu. Šis neretai baigiasi dantų netektimi.

Dantų kanalų gydymas

Endodontinis gydymas reikalingas tuomet, kai danties kanalų viduje esančiame minkštajame audinyje (pulpoje) prasideda uždegimas.

Ortodontinis dantų gydymas

Ortodontija – tai gydymo metodas, leidžiantis efektyviai gydyti dantų ir žandikaulio anomalijas, koreguoti sąkandį, kreivai išdygusius dantis.

Burnos chirurgija

Nepamirškite, kad dantis raunamas tik tokiu atveju, kai jo neįmanoma išgydyti kitais konservatyviais būdais!

Estetinis dantų plombavimas

Estetinė odontologija – tai gana jauna odontologijos sritis. Jos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus, spalvą pakeitusius dantis,

Dantų griežimo ir dilimo profilaktika, gydymas

Griežimas dantimis (kitaip – bruksizmas) – tai nevalingas, ritmiškas ar pastovus dantų sukandimas dieną ar naktį, kurio metu viršutinio ir apatinio žandikaulio dantys trinasi dantų paviršiais.

Vaikų dantų profilaktika

Vaikams pirmiausia išdygsta pieniniai dantukai (maždaug nuo 6 mėn.), kurie vėliau, nuo 5-ių iki 14 metų, keičiasi į nuolatinius.

Rentgenologiniai tyrimai

Dantų rentgeno nuotraukos reikalingos įvertinti audinius aplink dantis, nustatyti šaknų kanalų būklei prieš protezavimą, įvertinti kariozinio pažeidimo laipsnį ir kt.

Dantų papuošalai

Dabar norintiems išsiskirti iš minios žibančia šypsena gydytojai odontologai dantis siūlo puošti specialiais papuošalais.

Pacientams iš užsienio

Dėl gydytojų profesionalumo bei prieinamesnių odontologinių paslaugų kainų, dauguma užsienyje gyvenančių pacientų norėtų dantis gydytis būtent Lietuvoje.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų gydytojai

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortodontai bei burnos higienistai.
Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Specialistai, kuriais galima pasitikėti

Susipažinkite su mūsų klinikos profesionalais ir sužinokite, kodėl jais verta pasitikėti.

Aktuali informacija pacientams

Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl siūlome galimybę už jas atsiskaityti išsimokėtinai.

General Financing

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai

Naudodamiesi „GENERAL FINANCING BANKO“ paslauga MEDLIZINGAS suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija