Atsiliepimai

Svarstote apie apsilankymą mūsų klinikoje? Kviečiame paskaityti mūsų pacientų atsiliepimus ir sužinoti, kodėl neverta abejoti. Esate mūsų klinikos pacientas? Pasidalinkite savo patirtimi. Jūsų atsiliepimai – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Pacientų istorijos

Paskaitykite laimingų mūsų pacientų istorijas ir įsitikinkite, kad patikėti savo dantų ir burnos sveikatą mūsų klinikos specialistams – tikrai verta.

Gitos istorija

„Panevėžio odontologų“ klinikos gydytojai bendradarbiaudami su implantų gamintoju „Straumann“ suteikė pacientei Gitai galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu - drąsiai šypsotis, kramtyti be skausmo ir kalbėti be baimės.

Google atsiliepimai

Džiaugiamės atsiliepimais, kuriais mūsų pacientai pasidalino paieškos sistemoje „Google“ ir dalinamės jais su Jumis!

Peter Lanziner

Peter Lanziner

Best dental clinic in Panevezys! I never had a problem and all the people are nice there. They also speak in english and prices are low and instruments modern and everything looks new and clean.

Vaida Kriukelienė

Vaida Kriukelienė

Esu dėkinga šiai klinikai, visada malonios ir paslaugios tiek registratorės, tiek gydytojos!

Vita Olechniene

Vita Olechniene

Dėkoju gyd.A.Laumytei už suteiktas medicinines paslaugas.Tai nuoširdi,maloni,visada geros nuotaikos,profesionali ,viską išsamiai paaiškina,tai gyd.,mylinti savo darbą.Rekomenduoju.Dėkinga Jums,linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės .Ačiū!Ačiū ir gyd.padėjėjoms,technikui,registratūros darbuotojoms už malonų bendravimą.

Birute Vaitekuniene

Birute Vaitekuniene

Noriu padėkoti gyd. ASTAI LAUMYTEI už suteiktas dantų gydymo ir protezavimo paslaugas. Dar niekada nebuvau sutikusi tokios malonios, nuoširdžios ir savo darbui atsidavusios gydytojos. Visada su šypsena pasitinka pacientą, išsamiai viską paaiškina ir labai švelniai, kruopščiai atlieka savo darbą. Be galo džiaugiuosi atradusi šią gydytoją. Rekomenduoju!!! Didelis AČIŪ gyd. ASTAI ir visai Jūsų klinikai!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija