Paslaugos

Burnos chirurgija

Mūsų klinikoje burnos chirurgo atliekamos paslaugos:

  • lūpos ir liežuvio pasaitėlio plastika;
  • pūlinio incizija;
  • danties rovimas;
  • pieninio danties rovimas;
  • neišdygusių dantų rovimas (retinuotų, protinių);
  • hemisekcija;
  • danties šaknies viršūnės rezekcija;
  • gleivinės aplink protinį dantį apipjaustymas ir tvarstymas.

 

Rezervuoti vizitą +37065641115
 

Kaip elgtis, kai jums išrovė dantį?

Kraujavimas. Natūralu, kad kraujuoja išrovus dantį.30 minučių po danties rovimo laikykite sukandęs marlinį tamponą. Jei kraujavimas nesiliauja, tamponą pakeiskite nauju ir laikykite tvirtai sukandęs dar 20 minučių. Jei reikia, pakartokite tai dar kartą. Jei kraujavimas nenustoja, susisiekite su gydytoju.

Rūkymas ir alkoholis. Po danties rovimo nerūkykite mažiausiai 4 – 5 valandas.
Rūkalai kenkia žaizdos gijimui. Nevartokite alkoholinių gėrimų 24 val. po danties rovimo.

Skalavimai. Neskalaukite pirmą parą po rovimo. Jūs galite gerti tik nekarštus gėrimus, tačiau neskalaukite ir nespjaudykite, nes iš žaizdos gali pasišalinti kraujo krešulys. Kitą dieną paskalaukite (ypač po valgio) dezinfekuojamaisiais tirpalais, kuriuos rekomenduos gydytojas.

Patinimas. Kad mažiau patinimų, prie veido rovimo vietoje reikia priglausti į rankšluostėlį suvyniotą ledo pūslę. Šaltis laikomas iki 30 minučių su 15 minučių pertraukomis 1 – 2 valandas.

Skausmas. Nuo vidutinio skausmo vartokite bet kokį skausmą malšinantį vaistą, neskystinantį kraujo. Jei operacija buvo ilga, reikia išgerti gydytojo odontologo paskirtų vaistų nuo skausmo.

Maistas. Pirmąsias 24 valandas rekomenduojamas lengvas, minkštas, ne karštas maistas. Kramtyti rekomenduojama sveikąją puse.

Siūlės. Žaizdą susiuvus netirpstančiais siūlais, juos reikės išimti po savaitės. Jei žaizda buvo susiūta tirpstančiais siūlais, daugiau apsilankyti nereikės, nes siūlai ištirps savaime.

Vaistai. Jei jums buvo paskirta vaistų, vartokite juos nurodytomis dozėmis.

Higiena. Tinkama burnos higiena pagreitins gijimą. Pirmosiomis dienomis po operacijos būkite atsargus, kad nepažeistumėte operacijos vietos ir siūlių, dantis valykite švelniai, dažniau skalaukite burną.

Nepamirškite, kad dantis raunamas tik tokiu atveju, kai jo neįmanoma išgydyti kitais konservatyviais būdais!

Mūsų klinikoje už suteiktas medicinos paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudoję Medlizingas Panodontologai sąlygomis. Sužinokite daugiau čia.

 
Rezervuoti vizitą +37065641115