Dantų laminatės

Laikas nusineša šypseną: dantys nudyla, pasidaro mažesni, pakeičia spalvą, praranda natūralų blizgesį, nutrupa. Neverta nerimauti ir dūsauti, kad nieko jau nepadarysi, nes padaryti galima viską. Laikas nėra Jūsų priešas, kai yra dantų laminatės ...

Laikas nusineša šypseną: dantys nudyla, pasidaro mažesni, pakeičia spalvą, praranda natūralų blizgesį, nutrupa. Neverta nerimauti ir dūsauti, kad nieko jau nepadarysi, nes padaryti galima viską. Laikas nėra Jūsų priešas, kai yra dantų laminatės.

Dantų laminatės – tai itin plonos dantų restauracijos, tvirtinamos ant priekinių dantų paviršiaus. Paslepiant esamus trūkumus, sukuriamas tobulas dantų vaizdas ir funkcija: atstatomi nusidėvėję, nuskilę dantys, panaikinami tarpeliai tarp dantų, pakoreguojama spalva ar forma, gali būti atliekamos net dantų padėties korekcijos, siekiant sukurti taisyklingą dantų lanką. Dantų restauravimas laminatėmis yra ilgaamžis sprendimas turėti tvirtus dantis ir puikią šypsenos estetiką. Dėl nepriekaištingų rezultatų, protezavimas laminatėmis tampa viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų.

Dantų laminačių ypatumai

Protezavimas dantų laminatėmis yra saugus sprendimas, kadangi procedūros metu yra tausojami danties audiniai. Dėl šios priežasties laminatėmis galima restauruoti net ir vaikų dantis. Tai yra vos 0,3 mm – 0,5 mm daugiasluoksnės plokštelės, primenančios tikrąjį danties emalį, o glotnus jų paviršius išlaiko blizgesį ir spalvą ilgus metus. Laminatės idealiai priderinamos prie šalia esančių dantų, kad būtų išgautas ypač natūralus efektas. Priklausomai nuo paciento pageidavimų, laminatės gali būti tvirtinamos ant vieno ar kelių dantų, arba ant viso dantų lanko.

Procedūra yra komfortiška, jos metu nejaučiama skausmo. Rekomenduojama po kelių savaičių apsilankyti klinikoje profilaktiniam patikrinimui. Vos po kelių vizitų Jūsų šypsena taps tokia, apie kokią svajojote.

Kaip susigrąžinti patrauklią šypseną?

image
1

Konsultacija. Kelias link svajonių šypsenos prasideda nuo konsultacijos. Pirmojo vizito metu pacientas pasidalina su odontologu savo nusiskundimais, įvardina, kokius trūkumus norėtų panaikinti ir apie kokius rezultatus svajoja. Kartu su gydytoju aptariamos galimybės, parenkamas idealiausiai tinkantis atspalvis.

2

Laminačių gamyba. Patyrę dantų technikai laboratorijoje individualiai pagamina laminates ir atsiunčia jas į kliniką.

3

Dantų paruošimas. Kad būtų galima tvirtinti laminates, dantys yra minimaliai apšlifuojami (iki 1 mm).

4

Laikinų laminačių klijavimas. Iš pradžių galima klijuoti laikinas laminates, kad pacientas įsitikintų, ar vaizdas ir pojūtis jį tenkina, ar reikalingi tam tikri pakeitimai.

5

Nuolatinių laminačių tvirtinimas. Kai pacientas yra visiškai patenkintas ir neturi jokių nusiskundimų, atliekamas protezavimas laminatėmis. Priklausomai nuo restauruojamų dantų skaičiaus, protezavimas trunka nuo vieno iki kelių vizitų.

Estetinis plombavimas ar dantų laminatės?

Estetinio plombavimo bei dantų protezavimo pagrindinis tikslas yra tas pats – pašalinti dantų defektus bei sukurti estetiškai patrauklią šypseną. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį reikėtų nuspręsti, kuri procedūra yra tinkamesnė Jūsų atveju – dantų pažeidimų laipsnis. Paprastai kalbant, plombos pagalba galima atkurti dantis tik tuomet, kai defektai yra minimalūs. Svarbu atkreipti dėmesį, kad plombinės medžiagos greičiau dėvisi. Esant didesniems pažeidimamas ir siekiant ilgaamžių rezultatų, reikėtų rinktis protezavimą dantų laminatėmis.

Estetinis plombavimasDantų laminatės
EstetikaSukuriamas natūralus ir estetiškas vaizdas, tačiau ilgainiui prarandamas blizgesys.Gaminamos iš šviesai laidžios medžiagos, todėl atrodo ypač natūraliai.
IlgaamžiškumasPlomba greičiau dėvisi, todėl ilgaamžių rezultatų užtikrinti negalima.Ilgaamžis sprendimas. Laminatės tarnauja 10-15 metų.
TvirtumasPlombinės medžiagos nėra ypač patvarios.Laminatė tvirtinama specialiu cementu ant dantų paviršiaus, todėl laikosi idealiai.
PriežiūraReikia periodiškai poliruoti, nes ilgainiui praranda blizgesį.Priežiūra niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų. Nereikia poliruoti, nes laminatės nepraranda natūralaus blizgesio.
KainaKaina žemesnė nei dantų laminačių, tačiau plomba tarnauja trumpiau.Kaina didesnė nei estetinio plombavimo, tačiau tarnauja daug ilgiau.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Susipažinkite su dantų laminates dedančiais gydytojais ir registruokitės vizitui.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų gydytojai

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortopedai bei burnos higienistai.
Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Specialistai, kuriais galima pasitikėti

Susipažinkite su mūsų klinikos profesionalais ir sužinokite, kodėl jais verta pasitikėti.

Aktuali informacija pacientams

Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl siūlome galimybę už jas atsiskaityti išsimokėtinai.

General Financing

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai

Naudodamiesi „GENERAL FINANCING BANKO“ paslauga MEDLIZINGAS suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija