Dantų papuošalai

Dabar norintiems išsiskirti iš minios žibančia šypsena gydytojai odontologai dantis siūlo puošti specialiais papuošalais.

Dabar norintiems išsiskirti iš minios žibančia šypsena gydytojai odontologai dantis siūlo puošti specialiais papuošalais. Dantų papuošalai suteikia šypsenai išraiškingumo. Spindesys jūsų šypsenai suteiks žavesio bei ekstravagancijos.

Ar danties papuošalas kenkia dantų emaliui?

Dantų papuošalai nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio, jeigu žmogus tinkamai prižiūri savo dantis bei burnos ertmę.

Dantų papuošalai ne tik puošia. Jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus, pavyzdžiui pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas.

Kaip atliekama procedūra?

Tai nesudėtinga, visiškai neskausminga ir greita procedūra, trunkanti ne ilgiau kaip 20 minučių. Prie pasirinkto danties kosmetiniai papuošalai pritvirtinami labai paprastai – tiesiog priklijuojami specialia medžiaga, nekenkiančia dantims bei burnos ertmei.

Papuošalui nukritus dažnai lieka plonas klijuojančiosios medžiagos sluoksnis. Tačiau jis lengvai odontologo nupoliruojamas ir nepalieka jokios papuošalo buvimo žymės. Be to, kosmetiniai dantų papuošalai lengvai nuimami.

Jokiu būdu negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms. Auksiniai kosmetiniai papuošalai gali netikti tiems, kurių burnos ertmėje yra kitų metalų. Pirmiausia dantis turi būti išgydomas, o tik tada puošiamas. Papuošalai – papildoma vieta kauptis maisto likučiams, dantų apnašoms. Todėl nusprendusieji iš kitų išsiskirti žibančia šypsena turėtų pasiryžti kruopščiai dantų priežiūrai.

Kiek laiko laikysis danties papuošalas?

Kiek ilgai brangakmenis puoš dantį priklauso ne tik nuo kiekvieno žmogaus dantų priežiūros, bet ir nuo mitybos įpročių. Norint, kad puošmena kuo ilgiau nenukristų, reikėtų vengti rupaus maisto. Be to, papuoštų dantų nereikėtų liesti rankomis. Kosmetiniai dantų papuošalai yra labai ploni – vos 0,5mm storio. Todėl jie jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau jie neturėtų sukelti jokio diskomforto jausmo nei valgant, nei kalbant, nei valant dantis.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų gydytojai

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortopedai bei burnos higienistai.
Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Specialistai, kuriais galima pasitikėti

Susipažinkite su mūsų klinikos profesionalais ir sužinokite, kodėl jais verta pasitikėti.

Aktuali informacija pacientams

Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl siūlome galimybę už jas atsiskaityti išsimokėtinai.

General Financing

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai

Naudodamiesi „GENERAL FINANCING BANKO“ paslauga MEDLIZINGAS suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija