Paslaugos

Dantų papuošalai

Dabar norintiems išsiskirti iš minios žibančia šypsena gydytojai odontologai dantis siūlo puošti specialiais papuošalais. Dantų papuošalai suteikia šypsenai išraiškingumo. Spindesys jūsų šypsenai suteiks žavesio bei ekstravagancijos.

Ar danties papuošalas kenkia dantų emaliui?

Dantų papuošalai nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio, jeigu žmogus tinkamai prižiūri savo dantis bei burnos ertmę.
Dantų papuošalai ne tik puošia. Jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus, pavyzdžiui pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas.

 

Rezervuoti vizitą +37065641115
 

Kaip atliekama procedūra?

Tai nesudėtinga, visiškai neskausminga ir greita procedūra, trunkanti ne ilgiau kaip 20 minučių. Prie pasirinkto danties kosmetiniai papuošalai pritvirtinami labai paprastai – tiesiog priklijuojami specialia medžiaga, nekenkiančia dantims bei burnos ertmei.

Papuošalui nukritus dažnai lieka plonas klijuojančiosios medžiagos sluoksnis. Tačiau jis lengvai odontologo nupoliruojamas ir nepalieka jokios papuošalo buvimo žymės. Be to, kosmetiniai dantų papuošalai lengvai nuimami.

Jokiu būdu negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms. Auksiniai kosmetiniai papuošalai gali netikti tiems, kurių burnos ertmėje yra kitų metalų. Pirmiausia dantis turi būti išgydomas, o tik tada puošiamas. Papuošalai – papildoma vieta kauptis maisto likučiams, dantų apnašoms. Todėl nusprendusieji iš kitų išsiskirti žibančia šypsena turėtų pasiryžti kruopščiai dantų priežiūrai.

Kiek laiko laikysis danties papuošalas?

Kiek ilgai brangakmenis puoš dantį priklauso ne tik nuo kiekvieno žmogaus dantų priežiūros, bet ir nuo mitybos įpročių. Norint, kad puošmena kuo ilgiau nenukristų, reikėtų vengti rupaus maisto. Be to, papuoštų dantų nereikėtų liesti rankomis. Kosmetiniai dantų papuošalai yra labai ploni – vos 0,5mm storio. Todėl jie jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau jie neturėtų sukelti jokio diskomforto jausmo nei valgant, nei kalbant, nei valant dantis.

Mūsų klinikoje už suteiktas medicinos paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudoję Medlizingas Panodontologai sąlygomis. Sužinokite daugiau čia.

 
Rezervuoti vizitą +37065641115