Paslaugos

Implantacija

Kas yra implantas?

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą. Su  dantų implantais Jūs atrodote ir jaučiatės  kaip su savo nuosavais dantimis.

 

Jeigu netekote vieno ar kelių dantų:

1. Vienmomentė implantacija netekus vieno danties.

UAB „Panevėžio odontologai“ klinikoje tą pačią dieną galime įsukti implantą ir uždėti laikiną dantį.  Implantas paprastai įdedamas per 10-15 minučių. Bendra procedūros trukmė priklauso nuo implantuojamų dantų skaičiaus, taikomos metodikos ir individualaus atvejo sudėtingumo. Vos įsodinus implantą, ant jo tvirtinamas laikinas dantis arba speciali, gleivinę formuojanti gijimo galvutė. Po procedūros pacientui suteikiama implanto gamintojo viso gyvenimo garantinė kortelė. Implanto prigijimo periodas trunka apie 2-6 mėnesius.

2. Vienmomentė implantacija netekus kelių dantų.

Ant dviejų ar daugiau implantų, tos pačios procedūros metu, Jums bus pritvirtintas estetiškas laikinas dantų tiltas, kurį po 3-6 mėn rekomenduojame pakeisti nuolatiniu.

 

Rezervuoti vizitą +37065641115
 

 

Sprendimai praradusiems visus dantis:

1. Nuimamas protezas su pritvirtinimo sistema ant implantų.

Bedančiams žandikauliams gali būti taikomi įvairūs gydymo metodai – įsriegus į žandikaulį du implantus, galima pritaikyti plokštelę ant implantų, kuri labai gerai laikosi, nebalansuoja nei kramtymo, nei kalbėjimo metu, todėl pacientai gali jaustis itin komfortabiliai ir saugiai.

2. Nenuimamas protezas All-On-4

Unikali All-on-4 (išvertus iš angl. k. – visi ant keturių) metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi silpnai besilaikantys, slankiojantys burnoje ir neretai gomurį žeidžiantys nuimami dantų protezai, kurie neleidžia tinkamai sukramtyti maisto, dėl ko dažnai sutrinka virškinimas.

Naudojant All-on-4, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui, vietoje tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų, naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika dažnai leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui beveik neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos. Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, tvirti ir pilnai kramtymo funkciją atkuriantys laikini arba net ir nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja amžiaus apribojimai.

Dantų atkūrimą, naudojant All-on-4 metodiką, galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įsriegiami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę keli nebepatikimi savi dantys.

 

3. ZYGOMA implantai

Skruostiniai (ZYGOMA) implantai naudojami atkuriant atrofavusius viršutinius žandikaulius, be to, yra alternatyva tradicinėms alveolinės ataugos segmentacijos procedūroms. Viršutiniame žandikaulyje kaulo augmentacija (kaulo priauginimas) yra sudėtinga, sunkiau kontroliuojama, būtina speciali priežiūra bei ilgesnis gijimo laikas. Siekiant išvengti sudėtingų procedūrų ir galimų komplikacijų, sukurti skruostiniai Zygoma implantai, kurių naudojimas sumažina galimų komplikacijų riziką ir sutrumpina gijimo laiką.

Zygoma implantai yra ilgesni nei įprastiniai implantai. Jie tvirtinami  tankiame skruostikaulio kaule, kurio kiekis ir tankis yra tinkamas visais klinikiniais atvejais. Dėl šių skruostikaulio kaulo savybių implantai atlaiko kramtymo metu veikiančias jėgas.

Dantų implantų privalumai:

  • Implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys;
  • Implantai – natūralių dantų atkūrimo būdas visam gyvenimui;
  • Minimali invazija. Neliečiami šalia esantys sveiki dantys, nereikia šlifuoti šalia esančių dantų;
  • Implantai palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir jį stimuliuodami apsaugo nuo tolesnio kaulo nykimo;
  • Implantai yra stabili ir patogi atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams.

Šiandien mums rinka siūlo daugybę sistemų ir dažnai pacientams tampa neaišku, kodėl taip skiriasi kainos ir kokią iš siūlomų sistemų geriausia pasirinkti. UAB „Panevėžio odontologai“ specialistai dirba su Nobel Biocare sistema – pasaulyje pripažintais lyderiais, todėl gali užtikrinti Jums ne tik kokybišką darbą, bet ir maksimalų komfortą, greitą, neskausmingą ir nesudėtingą procedūrą bei viso gyvenimo garantiją, kurią suteikia gamintojas Nobel Biocare.

Kam skirti dantų implantai:

  • Dantų implantais galime atstatyti, vieną, kelis ar net visus trūkstamus dantis;
  • Tai puiki galimybė sugrąžinti dantis žmonėms, kurie prarado juos dėl traumos, periodontito ar kt. priežasties;
  • Dantų implantai įgalina Jus išsaugoti sveikus nuosavus dantis, nenaudojant jų tiltiniam protezui fiksuoti;
  • Jums nebereikia jaudintis dėl išimamo protezo nestabilumo ir sukeliamo diskomforto.

 

Sinuso dugno pakėlimo operacija

Viršutinio žandikaulio sinusai – tai tuščiavidurės ertmės, esančios skruostų srityje virš krūminių dantų šaknų. Kai netenkama dantų, palaipsniui kaulas toje srityje tirpsta, ir ilgainiui lieka tik plona kaulinė sienelė, skirianti sinuso ertmę nuo burnos ertmės. Norint įsukti dantų implantą, reikalingas pakankamas kaulo storis, todėl, kai kaulinė sienelė lieka labai plona, to padaryti neįmanoma. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė procedūra, labai dažnai neatsiejama nuo dantų implantacijos krūminių dantų srityje.

Sinuso pakėlimas – tai sprendimas šių dienų odontologijoje, sudarantis sąlygas dantų implantacijai net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai  procedūra, kurios metu pro danties alveolę pakeliama sinuso ertmę dengianti membrana, įstumiama sintetinio kaulo bei įsukamas dantų implantas.

 

Atsiliepimai

Mūsų klinikoje už suteiktas medicinos paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudoję Medlizingas Panodontologai sąlygomis. Sužinokite daugiau čia.

 
Rezervuoti vizitą +37065641115