Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Jeigu netekote vieno ar kelių dantų

„Panevėžio odontologų“ komanda pasiruošusi Jums daugiau papasakoti apie dantų implantaciją konsultacijos metu, į kurią maloniai kviečia kiekvieną besidomintį bei sudarysime Jums individualų gydymo planą.

1. Vienmomentė implantacija netekus vieno danties.

UAB „Panevėžio odontologai“ klinikoje tą pačią dieną galime įsukti implantą ir uždėti laikiną dantį. Implantas paprastai įdedamas per 10-15 minučių. Bendra procedūros trukmė priklauso nuo implantuojamų dantų skaičiaus, taikomos metodikos ir individualaus atvejo sudėtingumo. Vos įsodinus implantą, ant jo tvirtinamas laikinas dantis arba speciali, gleivinę formuojanti gijimo galvutė. Po procedūros pacientui suteikiama implanto gamintojo viso gyvenimo garantinė kortelė. Implanto prigijimo periodas trunka apie 2-6 mėnesius.

1. Vienmomentė implantacija netekus vieno danties.

2. Vienmomentė implantacija netekus kelių dantų.

Ant dviejų ar daugiau implantų, tos pačios procedūros metu, Jums bus pritvirtintas estetiškas laikinas dantų tiltas, kurį po 3-6 mėn rekomenduojame pakeisti nuolatiniu.

2. Vienmomentė implantacija netekus kelių dantų.

Sprendimai praradusiems visus dantis

Ilgaamžiškas, natūraliai atrodantis ir laikui beveik nepavaldus sprendimas – dantų atkūrimas implantacijos būdu. Užsiregistruokite konsultacijai ir „Panevėžio odontologų“ specialistai papasakos, kaip susigrąžinti prarastą šypseną Jūsų atveju.

Nuimamas protezas su pritvirtinimo sistema ant implantų.

Bedančiams žandikauliams gali būti taikomi įvairūs gydymo metodai – įsriegus į žandikaulį du implantus, galima pritaikyti plokštelę ant implantų, kuri labai gerai laikosi, nebalansuoja nei kramtymo, nei kalbėjimo metu, todėl pacientai gali jaustis itin komfortabiliai ir saugiai.

Nuimamas protezas su pritvirtinimo sistema ant implantų.

Nenuimamas protezas „Visi dantys ant 4 implantų“

Unikali „Visi dantys ant 4 implantų“ metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi silpnai besilaikantys, slankiojantys burnoje ir neretai gomurį žeidžiantys nuimami dantų protezai, kurie neleidžia tinkamai sukramtyti maisto, dėl ko dažnai sutrinka virškinimas.

Nenuimamas protezas „Visi dantys ant 4 implantų“

Naudojant „Visi dantys ant 4 implantų“, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui, vietoje tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų, naudojami tik keturi. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika dažnai leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui beveik neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos. Vieno vizito pas gydytoją metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, tvirti ir pilnai kramtymo funkciją atkuriantys laikini arba net ir nuolatiniai dantys. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja amžiaus apribojimai.

Dantų atkūrimą, naudojant „Visi dantys ant 4 implantų“ metodiką, galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įsriegiami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę keli nebepatikimi savi dantys.

Dantų implantų privalumai

image
1

Implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys;

2

Implantai – natūralių dantų atkūrimo būdas visam gyvenimui;

3

Minimali invazija. Neliečiami šalia esantys sveiki dantys, nereikia šlifuoti šalia esančių dantų;

4

Implantai palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir jį stimuliuodami apsaugo nuo tolesnio kaulo nykimo;

5

Implantai yra stabili ir patogi atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams.

Šiandien mums rinka siūlo daugybę sistemų ir dažnai pacientams tampa neaišku, kodėl taip skiriasi kainos ir kokią iš siūlomų sistemų geriausia pasirinkti. UAB „Panevėžio odontologai“ specialistai dirba su Straumann – pasaulyje pripažintais lyderiais, todėl gali užtikrinti Jums ne tik kokybišką darbą, bet ir maksimalų komfortą, greitą, neskausmingą ir nesudėtingą procedūrą bei viso gyvenimo garantiją, kurią suteikia gamintojas Straumann.

Kam skirti dantų implantai

Dantų implantais galime atstatyti, vieną, kelis ar net visus trūkstamus dantis

Tai puiki galimybė sugrąžinti dantis žmonėms, kurie prarado juos dėl traumos, periodontito ar kt. priežasties

Dantų implantai įgalina Jus išsaugoti sveikus nuosavus dantis, nenaudojant jų tiltiniam protezui fiksuoti

Jums nebereikia jaudintis dėl išimamo protezo nestabilumo ir sukeliamo diskomforto.

Sinuso dugno pakėlimo operacija

Sinuso dugno pakėlimo operacija

Viršutinio žandikaulio sinusai – tai tuščiavidurės ertmės, esančios skruostų srityje virš krūminių dantų šaknų. Kai netenkama dantų, palaipsniui kaulas toje srityje tirpsta, ir ilgainiui lieka tik plona kaulinė sienelė, skirianti sinuso ertmę nuo burnos ertmės. Norint įsukti dantų implantą, reikalingas pakankamas kaulo storis, todėl, kai kaulinė sienelė lieka labai plona, to padaryti neįmanoma. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė procedūra, labai dažnai neatsiejama nuo dantų implantacijos krūminių dantų srityje.

Sinuso pakėlimas – tai sprendimas šių dienų odontologijoje, sudarantis sąlygas dantų implantacijai net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai procedūra, kurios metu pro danties alveolę pakeliama sinuso ertmę dengianti membrana, įstumiama sintetinio kaulo bei įsukamas dantų implantas.

Atsiliepimai

Svarstote apie apsilankymą mūsų klinikoje? Kviečiame pasiklausyti mūsų pacientų atsiliepimus ir sužinoti, kodėl neverta abejoti. Jūsų atsiliepimai – geriausias mūsų darbo įvertinimas!

Dantų implantai - pacientės Tyrūnės patirtis

Dantų implantai – pacientės Tyrūnės patirtis

Pacientė Tyrūnė dalinasi savo asmenine patirtimi, kaip pasikeitė jos gyvenimas, kai dantų plokštelę pakeitė dantų implantai.

Dantų implantai - pacientės Vilijos patirtis

Dantų implantai – pacientės Vilijos patirtis

Pacientė Vilija dalinasi savo patirtimi gyvenant su dantų tiltais bei įspūdžius pasirinkus gydymą dantų implantais.

Su šypsena - sugrįžta laimė! Gitos istorija

Su šypsena – sugrįžta laimė! Gitos istorija

Man šis projektas padovanojo ne tik orų gyvenimą, socializaciją, bet ir didžiulę finansinę paramą, todėl visiems patarčiau ryžtis dantų implantacijai“, – džiaugiasi Gita.

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Susipažinkite su dantų implantaciją atliekančiais gydytojais ir registruokitės vizitui.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų gydytojai

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortopedai bei burnos higienistai.
Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Specialistai, kuriais galima pasitikėti

Susipažinkite su mūsų klinikos profesionalais ir sužinokite, kodėl jais verta pasitikėti.

Aktuali informacija pacientams

Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl siūlome galimybę už jas atsiskaityti išsimokėtinai.

General Financing

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai

Naudodamiesi „GENERAL FINANCING BANKO“ paslauga MEDLIZINGAS suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija