Ortodontinis dantų gydymas

Ortodontija – tai gydymo metodas, leidžiantis efektyviai gydyti dantų ir žandikaulio anomalijas, koreguoti sąkandį, kreivai išdygusius dantis.

Kada reikia ortodontinio gydymo?

Tai – ypač aktuali gydymo paslauga. Kreivus dantis turi daugiau nei 70 proc. gyventojų! Netaisyklingas sąkandis, susigrūdę dantys ne tik nepuošia, bet trukdo atliekant paprasčiausius veiksmus. Štai ką patiria tokie pacientai:

  • Kreivai išaugę dantys gali sukelti kalbos defektus.
  • Netaisyklingas sąkandis dažnai tampa didele kliūtimi mėgaujantis maistu, trukdo tinkamai sukramtyti maistą.
  • Dėl netaisyklingo sąkandžio prasideda žandikaulio sąnarių dilimas. Tai paveikia visą organizmą: pacientus kamuoja galvos, kaklo, pečių, nugaros skausmai.
  • Esant kreivai dantų padėčiai, patiria sunkumų valantis dantis. Dėl to kenčia nuo tarpdančių ėduonies, periodontito ir kitų ligų.
  • Dėl kreivų, susigrūdusių dantų bijo šypsotis ir bendrauti, praranda pasitikėjimą savimi.
  • Prasta išvaizda ir dėl to kilę kompleksai kelia nemažai iššūkių asmeniniam ir profesiniam gyvenimui.

Norint išvengti papildomų sveikatos komplikacijų, pagerinti psichologinę savijautą ir estetiką, ortodontinis gydymas – nepamainomas.

Gydymo metodas

Klinikoje „Panevėžio odontologai“ taikomas tradicinis dantų tiesinimo būdas breketų sistema. Tai – populiariausias ir labai efektyvus metodas, leidžiantis sėkmingai gydyti net ypač sunkias anomalijas.

Breketai būna net kelių rūšių:

Metaliniai

Tai klasikinis breketų variantas. Metaliniai breketai efektyviai sprendžia ortodontines problemas ir ištiesina dantis. Vidutinė nešiojimo trukmė – 2,5-3 metai. Didžiausias tokių breketų trūkumas yra neestetiška jų išvaizda.

Metaliniai

Iconix breketai

Tai gana estetiški breketai. Esminis Iconix breketų skirtumas, lyginant su tradiciniais metaliniais yra tas, kad pirmieji – gerokai mažiau pastebimi, švelnios aukso spalvos.

Iconix breketai

Beligatūriniai

Ši sistema pasižymi unikalia konstrukcija, kuri turi dvejopą poveikį: sumažinant konstrukcijos trintį, pagreitina dantų tiesinimo laiką. Negana to, viduje esantis užraktas apsaugo dantis nuo vielos spaudimo ir nesukelia gleivinės braižymo, maudimo bei kitų nemalonių pojūčių.

Beligatūriniai

Safyriniai

Visiškai skaidrūs ir patvarūs breketai, gaminami iš kristalinio safyro. Visiškai pralaidūs šviesai, todėl beveik nepastebimi.

Safyriniai

Ortodontinio gydymo eiga:

Tai – procedūra, kuri reikalauja preciziškumo ir profesionalumo, todėl ieškodami ortodontinio gydymo, kreipkitės tik į patyrusius specialistus.

image
1

Pirmojo vizito metu, patyrę ortodontai įvertina paciento dantų padėtį ir problemą, atsako į visus paciento klausimus ir informuoja apie gydymo eigą bei preliminarią kainą.

2

Pasitelkus atspaudinę masę, nuimami tikslūs dantų lankų atspaudai. Įvertinus diagnostinius modelius, cefalogramą bei ortopantomogramą parengiamas individualus gydymo planas.

3

Ant dantų paviršiaus neskausmingai ir tiksliai klijuojami breketai, tvirtinamas breketus sujungiantis lankelis.

4

Uždėjus breketų sistemą, pradedamas ortodontinis gydymas. Jis vidutiniškai trunka 2,5-3 metus. Pacientas reguliariai lankosi pas ortodontą, kuris priveržia breketų sistemas. Pirmosiomis dienomis po breketų uždėjimo ir paveržimo gali būti jaučiamas dantų maudimas, tačiau jis greitai nuslopsta.

5

Baigus aktyvų gydymą breketais, kurį laiką reikia naudoti retencinius aparatus (dažniausiai – retencines kapas), kurie palaiko dantų padėtį ir užtikrina, kad šie negrįžtų į pirminę padėtį.

Ko tikėtis po gydymo?

Ortodontinis gydymas suteikia galimybę džiaugtis estetiška šypsena ir kompleksus palikti tolimoje praeityje. Jeigu pareigingai nešiosite retencinius aparatus, galėsite būti ramūs: į ankstesnę padėtį Jūsų dantys nesugrįš!

Gydytojai, atliekantys šią procedūrą

Susipažinkite su procedūrą atliekančiais gydytojais ir registruokitės vizitui.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų gydytojai

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortopedai bei burnos higienistai.
Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Specialistai, kuriais galima pasitikėti

Susipažinkite su mūsų klinikos profesionalais ir sužinokite, kodėl jais verta pasitikėti.

Aktuali informacija pacientams

Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl siūlome galimybę už jas atsiskaityti išsimokėtinai.

General Financing

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai

Naudodamiesi „GENERAL FINANCING BANKO“ paslauga MEDLIZINGAS suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija