Pacientams iš užsienio

Dėl gydytojų profesionalumo bei prieinamesnių odontologinių paslaugų kainų, dauguma užsienyje gyvenančių pacientų norėtų dantis gydytis būtent Lietuvoje.

Dėl gydytojų profesionalumo bei prieinamesnių odontologinių paslaugų kainų, dauguma užsienyje gyvenančių pacientų norėtų dantis gydytis būtent Lietuvoje. UAB „Panevėžio odontologai“ vasaros metu šią galimybę suteikia kiekvienam pacientui. Gydytojai pacientus konsultuoja ir preliminarų planą parengia nuotoliniu būdu, o nusprendus gydytis, lanksčiai suderina grafiką. Gydymo metu pacientams net suteikiama galimybė keletą dienų nemokamai apsistoti viešbutyje

Kodėl pacientams Iš užsienio verta gydytis mūsų klinikoje?

Germantė

Koordinatorė

Germantė

1

Nemokamas apgyvendinimas ar nuolaidos viešbutyje

2

Aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda

3

Pažangi odontologinė įranga ir tiksli diagnostika

4

Moderni dantų technikų laboratorija po vienu stogu

1. KONSULTACIJA

Esant galimybei, pacientams reikėtų atsiųsti rentgeno nuotrauką. Tokiu atveju odontologui bus paprasčiau parengti išankstinį gydymo planą.

2. GYDYMO PLANAS

Preliminarus gydymo planas paruošiamas ir aptariamas pacientui dar negrįžus į Lietuvą. Pirmojo vizito metu, atidžiai apžiūrėjus paciento dantų būklę, planas gali būti koreguojamas.

3. GYDYMAS

Suderinus patogų grafiką, pradedamas gydymas, kuris gali būti skaidomas į kelis etapus, atsižvelgiant į atliekamas procedūras ir situacijos sudėtingumą.

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

Suplanavote odontologinį gydymą mūsų klinikoje, tačiau neturite kur apsistoti? Mes pasirūpinsime ne tik Jūsų šypsena, bet ir komfortu. Savo pacientams, priklausomai nuo atliekamų procedūrų ir gydymo kaštų, siūlome patrauklias nuolaidas ar net nemokamas nakvynes viešbutyje „Conviva“ Panevėžio centre. Daugiau informacijos tel. +370 656 41115

*Yra papildomų salygų

 

Registracija internetinei konsultacijai

Pridėti failą (.jpg .pdf .png)

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija