Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Novatoriška, nuodugniais klinikiniais ir laboratoriniais tyrimais pagrįsta technologija „Visi dantys ant 4 implantų“ rekomenduojama žmonėms, praradusiems visus ar daugumą dantų ir norintiems juos atkurti greitai, komfortiškai ir efektyviai.

Ši metodika gali būti derinama su sugedusių dantų pašalinimu ir momentiniu implantavimu. Naudojant šią technologiją, procedūra dažniausiai atliekama be kaulo priauginimo, o tai žymiai palengvina ir sutrumpina pooperacinį laikotarpį.

Svarbus metodo „Visi dantys ant 4 implantų“ privalumas yra ir tai, kad tos pačios procedūros metu ant įsriegtų implantų pritvirtinami patogūs laikini dantys. Taip iš karto pilnai atkuriama estetinė išvaizda, kramtymo funkcija, o pacientas gali sugrįžti į visavertį socialinį gyvenimą.

Naudojant „Visi dantys ant 4 implantų“ pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui naudojami keturi implantai. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši metodika dažnai leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Chirurginė intervencija minimali, todėl pacientui beveik neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos.

Gydymo eiga

Prieš procedūrą būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu atliekamas nuodugnus paciento burnos ertmės ištyrimas, aptariami paciento lūkesčiai ir parengiamas gydymo planas.

Implantavimo procedūra dažniausiai atliekama taikant vietinę nejautrą. Keturi implantai tam tikru kampu įsriegiami tose žandikaulio vietose, kuriose jie gali geriausiai suaugti su kaulu. Taikant šią metodiką, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo ir sinuso pakėlimo procedūrų. Naudojant skaitmenines technologijas, užtikrinamas minimaliai invazyvus ir itin tikslus gydymas, todėl pooperacinis laikotarpis būna lengvesnis, o gijimas – greitesnis.

Įsriegus implantus, ant jų fiksuojamas laikinas dantų protezas. Implantams prigijus ir įsitvirtinus žandikaulyje, maždaug po 4-6 mėnesių, jis pakeičiamas nuolatiniu. Atkuriant dantis šiuo metodu užtikrinama nepriekaištinga estetika ir maksimalus kramtymo efektyvumas, nes protezas turi tvirtą atramą į dantų implantus ir imituoja natūralius dantis. Estetiškas, stabilus ir tvirtas protezas ant implantų žymiai pagerina psichologinę savijautą, o kramtymo funkcija prilygsta kramtymui natūraliais dantimis. Maža to, kramtant maistą dantimis, atkurtais ant implantų, kaului tenka kramtymo apkrova, dėl kurios išvengiamas jo nykimas.

Netekote visų ar daugumos dantų? Laukiame Jūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“! Pasitelkę naujausias technologijas ir ilgametę mūsų specialistų patirtį padėsime Jums greitai ir neskausmingai susigrąžinti nepriekaištingos išvaizdos, tvirtus ir ilgaamžius dantis.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų gydytojai

Mūsų klinikoje dirba patyrę gydytojai odontologai, burnos chirurgai, periodontologai, ortopedai bei burnos higienistai.
Visi kolektyvo nariai – aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir taikantys naujoves praktikoje.

Specialistai, kuriais galima pasitikėti

Susipažinkite su mūsų klinikos profesionalais ir sužinokite, kodėl jais verta pasitikėti.

Aktuali informacija pacientams

Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, todėl siūlome galimybę už jas atsiskaityti išsimokėtinai.

General Financing

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai

Naudodamiesi „GENERAL FINANCING BANKO“ paslauga MEDLIZINGAS suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija