Gydytojai įspėja: nuskilę, nudilę dantys – ne tik estetikos problema

Dantų pažeidimai gadina estetinę jų išvaizdą, tačiau nekoreguojant įskilimų ir nudilimų, gresia dar didesni iššūkiai.

Dantų pažeidimai gadina estetinę jų išvaizdą, tačiau nekoreguojant įskilimų ir nudilimų, gresia dar didesni iššūkiai. „Panevėžio odontologai“ klinikos gydytojų odontologų teigimu, nuskilus dantims ar stipriai jiems nudilus, didėja dantų jautrumas, pažeidžiami dantų nervai, kyla skausmas, o kartais tai baigiasi ir paties danties netekimu.

Kas vyksta dylant dantims?

Kas vyksta dylant dantims?

Dėl traumos, ligos ar kitų priežasčių pažeisti, nuskilę ar nudilę dantys atrodo neestetiškai: pacientai dažnai priversti slėpti savo šypseną. Deja, tokia būklė kelia gerokai pavojingesnes problemas. Pažeisto danties paviršius yra kur kas lengviau paveikiamas ėduonies, todėl dantis tampa jautrus karštam, šaltam, saldžiam maistui. Negana to, kad atsiranda diskomfortas valgant ir geriant, pažeistose vietose taip pat kaupiasi maisto likučiai, atsiranda bakterijos ir dantis pradeda gesti. O jeigu nuskilimo kampas aštrus, žalojama ir burnos gleivinė – pažeidžiamos lūpos, liežuvis, skruostai.

Ilgai delsiant ir nešalinant atsiradusios problemos, keičiasi tiek pažeisto, tiek aplink jį esančių dantų padėtis. Daugybiniai nuskilimai ir nudilimai keičia sąkandį, o tai neretai komplikuojasi iki žandikaulio sąnario užsikirtimo, traškėjimo, varginančio lėtinio skausmo

Problemą galima išspręsti per keletą vizitų

Šiuolaikinė odontologija dantų nuskilimo ir nudilimo problemas siūlo spręsti ypač efektyviu būdu, renkantis dantų laminates. Tai – ypač plonos porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos ant priekinių dantų paviršiaus. Laminatės laikomos viena natūraliausių ir estetiškiausių priemonių kovoti su dantų defektais. Jos yra laidžios šviesai ir idealiai atkartoja natūralią dantų spalvą, tekstūrą. Be to, laminatės tvirtesnės už įprastas kompozitines plombas, todėl tarnauja patikimiau ir ilgiau: net 15-20 metų.

Tokiu būdu paslepiami ne tik estetiniai dantų trūkumai, bet ir atkuriama šimtaprocentinė dantų funkcija. Laminačių pagalba atstatomi nusidėvėję, nuskilę dantys, panaikinami tarpeliai tarp dantų, pakoreguojama spalva ar forma, gali būti atliekamos net dantų padėties korekcijos, siekiant sukurti taisyklingą dantų lanką.

Nerizikuokite savo sveikata: dantų laminatės yra ilgaamžis sprendimas, norint turėti tvirtus dantis ir džiaugtis gražia šypsena. Maloniai kviečiame užsukti į „Panevėžio odontologai“ odontologijos kliniką konsultacijai. Sudarysime individualų planą Jūsų dantų restauracijai!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija