Kaip pasiruošti dantų implantacijai?

Šiais laikais dantų implantacija yra dažna procedūra, gelbėjanti praradus vieną, kelis, daugelį ar netgi visus dantis…

Šiais laikais dantų implantacija yra dažna procedūra, gelbėjanti praradus vieną, kelis, daugelį ar netgi visus dantis. Nepaisant to, ji vis dar apipinta mitais, todėl nedaugelis pacientų drįsta ją išbandyti. Specialistų teigimu, tinkamai pasiruošus procedūrai, bijoti nėra ko. Kaip tai padaryti?

Procedūros sėkmė

Dantų implantacija yra chirurginė procedūra, kurios sėkmė priklauso nuo ją atliekančio specialisto kompetencijų, pažangių technologijų ir aukštos kokybės implantų naudojimo. Daugiausiai pasiruošti procedūrai turi ją atliekantis profesionalas.

Specialaus pasiruošimo iš pacientų nereikalaujama, tačiau prieš atliekant procedūrą rekomenduojame atminti kelis svarbiausius patarimus, kurie palengvins procedūros eigą tiek pacientui, tiek gydytojui.

Pasirūpinkite burnos higiena

Svarbiausia prieš atliekant dantų implantaciją tinkamai pasirūpinti burnos higiena. Rekomenduojame atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu profesionalai išvalomi dantys, pašalinamos visos dantų apnašos, akmenys, bakterijos. Nemažiau svarbu ir išgydyti sugedusius dantis, ėduonies skylutes.

Pasirūpinę burnos higiena tinkamai apsaugosite burnos ertmę ir dantis nuo galimų komplikacijų ir infekcijų.

Sočiai pavalgykite

Implantacijos dieną tikrai galima valgyti, kadangi implantai sriegiami taikant vietinį nuskausminimą vaistais. Procedūros dieną specialistai rekomenduoja gerai pavalgyti, kadangi po procedūros to daryti nebus galima bent kelias valandas dėl patinimų, šiek tiek sudirgusių dantenų.

Venkite kraujo krešėjimą keičiančių vaistų

Tam tikrais atvejais gydytojas prieš procedūrą gali nurodyti gerti nuskausminamuosius vaistus arba antibiotikus ir tai – visiškai normalu. Artminkite, kad prieš procedūrą negalima vartoti jokių vaistų, keičiančių kraujo krešėjimą, nes tai gali sukelti rimtas komplikacijas.

Nenaudokite kosmetikos priemonių

Norint palengvinti odos dezinfekavimą, vyrams ir moterims reikėtų laikytis tam tikrų higienos reikalavimų. Moterims nereikėtų naudoti makiažo priemonių, o vyrams vertėtų nusiskusti barzdą. Tokiu būdu palengvinama dezinfekcija ir matomumas gydytojui.

Profilaktika po procedūros

Atlikus procedūrą, vertėtų šaldyti žandą taip sumažinant patinimą ir skausmą. Bent saavaitę po implantacijos venkite sporto, svarbių susitikimų, nesilankykite pirtyje, nesideginkite. Po procedūros vartokite gydytojo išrašytus vaistus. Jeigu prasideda karščiavimas arba labai skauda, kreipkitės į implantaciją atlikusį gydytoją.

Visi šie patarimai padės geriau suprasti, kaip pasiruošti procedūrai ir ko tikėtis po jos. Jeigu laikysitės šių nurodymų ir gydytojo rekomendacijų, implantai sugis greičiau ir vėl galėsite džiaugtis mėgstamomis veiklomis. Jei turite klausimų, klinikos „Panevėžio odontologai“ specialistai maloniai juos atsakys konsultacijos metu!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija