Praradote dantis ir neplanuojate jų atkurti? Sužinokite, kas Jūsų laukia

Statistiniai duomenys rodo, kad net pusė suaugusiųjų lietuvių yra susidūrę su bent vieno danties netekimu, tačiau dauguma žmonių nežiūri į šią problemą rimtai.

 Odontologai skuba įspėti, kad laukiant ir nesikreipiant pagalbos į specialistus galime stipriai pakenkti savo sveikatai, kurią susigrąžinti kainuoja tiek kur kas daugiau laiko, sudėtingesnių procedūrų, tiek papildomų finansų. 

Svarbus kiekvienas dantis

Netekus net ir vieno danties, atsiranda rizika greta esantiems, kadangi jie nebeturi natūralios atramos, todėl pradeda svirti į tuščią ertmę ir galiausiai iškrenta. Taip atsiranda bedantystės rizika, be to, pradeda tirpti žandikaulio kaulas.

Virškinimo problemos

Kuo mažiau dantų turime, tuo sunkiau galime tinkamai sukramtyti maistą, todėl ilgainiui patiriame virškinimo sutrikimų. Galiausiai nutinka taip, jog nebegalime mėgautis mylimu maistu, renkamės tokį, kokį galime sukramtyti. 

Estetiniai ir fonetiniai pokyčiai

Mažėjant kaulo masei, kintant sąkandžiui, keičiasi veido bruožai: skruostai įdumba, aplink lūpas pradeda formuotis raukšlės, žmogus vizualiai atrodo kur kas senesnis. Taip pat darosi kur kas sunkiau aiškiai kalbėti, tarti žodžius. Tokiu atveju asmuo nepasitiki savimi, vengia bendravimo su kitais žmonėmis. 

Jeigu praradote bent vieną dantį, kviečiame registruotis pirminei konsultacijai mūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“. Specialistas įvertins bendrą Jūsų burnos ertmės būklę ir pasiūlys patį geriausią dantų atkūrimo variantą. Padėsime Jums ir vėl plačiai šypsotis!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija