Dantų balinimas namuose ir pas odontologą. Ką svarbu žinoti?

Dantų balinimas yra vienas geriausių šiuolaikinės odontologijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti spindinčią šypseną bei dar labiau pasitikėti savimi.

Dantų balinimas yra vienas geriausių šiuolaikinės odontologijos pasiekimų, suteikiančių galimybę turėti spindinčią šypseną bei dar labiau pasitikėti savimi. Šią procedūrą galima atlikti dvejais būdais – gydytojo kabinete arba namuose, todėl pacientams dažnai kyla įvairių klausimų, kuris metodas saugesnis, kiek laiko džiugina rezultatai ir pan. Kviečiame skaityti!

Ar dantų balinimas saugi procedūra?

Dantų balinimas, atliekamas specialisto arba laikantis tikslių jo nurodymų, yra visiškai saugi procedūra. Tačiau dažnai pasitaiko tokių atvejų, kai žmonės pasielgia neatsakingai išbandydami internetu įsigytas priemones, kurios, neįvertinus savo dantų atspalvio, emalio būklės ar kitų svarbių parametrų, gali stipriai pakenkti sveikatai, pakeisti turimų plombų spalvą, sukelti dantų jautrumą.

Dantų balinimas pas odontologą ir namuose – kurį būdą pasirinkti?

Siekiant užtikrinti visapusišką procedūros saugumą, vienas iš svarbiausių žingsnių yra pirmiausiai kreiptis pas profesionalą, kuris, įvertinęs Jūsų burnos ertmės būklę, pasiūlys du galimus pasirinkimus – dantų balinimą kabinete arba namuose.

  • Dantų balinimas gydytojo kabinete. Tai saugi, greita ir neskausminga procedūra, kurios metu dantys padengiami specialiu balinimo geliu, aktyvinamu helio lempos šviesa, pasiekiant giliuosius danties sluoksnius. Siekiant geriausio rezultato, gali prireikti 2–3 procedūrų po 1 valandą. Taip pat dantų spalva gali būti koreguojama ir diodiniu lazeriu, nekenkiančiu audiniams bei užtikrinančiu ilgalaikį rezultatą.
  • Dantų balinimas namuose. Vizito metu įvertinus dantų spalvą, specialistas nuima atspaudus, pagal kuriuos būna gaminamos specialios kapos. Į jas reikia įšvirkšti balinamąją medžiagą ir dėvėti 3–8 valandas per parą (patogiausia tai daryti naktį) maždaug 10–14 parų. Kadangi kapos yra gaminamos iš elastingos medžiagos, išvengiama diskomforto.

Ką svarbu žinoti?

Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą, būtina atlikti profesionalią burnos higieną ir įsitikinti, kad nesergate periodontitu, neturite nusidėvėjusio emalio. Taip pat svarbu žinoti, kad tokio tipo procedūra neturi jokio poveikio plomboms/vainikėliams, todėl jeigu norite pakoreguoti savo dantų spalvą, atlikite balinimą likus porai savaičių iki estetinio plombavimo.

Nesate patenkinti savo dantų spalva? Registruokitės pirminei konsultacijai mūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“ – vizito metu specialistas įvertins Jūsų būklę bei pateiks patį geriausią sprendimą!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija