Ar dantų implantai gali atkurti natūralių dantų funkciją?

Sveiki dantys yra didelis turtas – jie ne tik mus puošia, bet ir atlieka gyvybiškai svarbią kramtymo funkciją…

Sveiki dantys yra didelis turtas – jie ne tik mus puošia, bet ir atlieka gyvybiškai svarbią kramtymo funkciją. Pasak klinikos „Panevėžio odontologai“ specialistų, vienas dažniausių klausimų, kuriuos jiems užduoda praradę dantis ir apie implantaciją svarstantys pacientai – ar dantų implantai gali atkurti nuosavų dantų funkciją.

Patyrę gydytojai užtikrina, kad tikrai taip, ir yra ne vienas tai pagrindžiantis faktas.

Danties implantas – tai dirbtinė, dažniausiai iš titano pagaminta šaknis, kurią gydytojas įsriegia į žandikaulį. Titanas pasirinktas todėl, kad šis metalas labiausiai tinka žmogaus organizmui: nesukelia alerginės ir atmetimo reakcijos bei puikiai suauga su žandikaulio kaulu. Implantui prigijus, ant titano šaknies yra pritvirtinamas bemetalės keramikos vainikėlis, tiltas ar kita pasirinkta restauracija. Bemetalės keramikos restauracija kiekvienam pacientui gaminama individualiai, prieš tai tiksliai nuėmus paciento dantų ir žandikaulio atspaudus, todėl yra idealios formos – niekur nekliūna, nespaudžia, nesitrina ir užtikrina visišką komfortą. Restauracija gaminama iš kokybiškų šiuolaikiškų medžiagų, todėl implantais atkurti dantys ne tik atrodo natūraliai, bet ir atlieka savo funkciją taip pat kokybiškai, kaip sveiki natūralūs dantys. Su jais nesibaiminant galima mėgautis bet kokiu mėgstamu maistu.

Abejojantieji neturėtų maišyti dantų implantų su išimamais dantų protezais, kurie nėra stabilūs, slankioja burnoje, trina ir žeidžia gomurį. Su jais sunku kokybiškai sukramtyti maistą, todėl gali sutrikti virškinimas. Kai siekdami išvengti virškinimo problemų pacientai renkasi tik minkštą maistą, dėl riboto raciono jie negauna reikiamų vitaminų bei mineralų ir kyla pavojus bendrai organizmo sveikatai.

Palyginimui – dantų implantais atkuriamas 100 proc. kramtymo efektyvumas, kai tuo tarpu su išimamais dantų protezais – tik apie 30-40 proc.

Kadangi implantai nėra išimami, su jais jaučiamasi kaip su savais dantimis. Tas pats galioja ir metodu „visi dantys ant 4 implantų““, taikomu visų ar daugumos dantų netekusiems pacientams, atkurtiems dantims. Taikant šį dantų atkūrimo būdą, ant keturių implantų tvirtinami patogūs, tvirti ir pilnai kramtymo funkciją atkuriantys visi vieno žandikaulio dirbtiniai dantys.

Jei vis dar turite abejonių dėl dantų implantų efektyvumo, susisiekite su „Panevėžio odontologų“ komanda ir mūsų specialistai detaliau papasakos apie šią efektyvią prarastų dantų atkūrimo technologiją, jos privalumus ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija