Burnos irigatorius. Kas tai?

Siekiant išlaikyti gerą burnos higieną bei apsisaugoti nuo burnos ertmės ligų, įprastai valyti dantis neužtenka…

Siekiant išlaikyti gerą burnos higieną bei apsisaugoti nuo burnos ertmės ligų, įprastai valyti dantis neužtenka. Labai svarbu tinkamai pasirūpinti tarpdančiais, iš kurių maisto likučius pašalinti sudėtingiau. Šiame straisnyje kviečiame susipažinti su alternatyva dantų siūlui – burnos irigatoriumi.

Tarpdančių priežiūros svarba

Tarpdančiuose užstringa įvairūs maisto likučiai. Jų nepašalinus, susidaro tinkama bakterijų terpė, kurioje kaupiasi apnašos, lemiančios įvairias burnos ertmės ligas – periodontitą, ėduonį. Todėl tarpdančius svarbu valyti norint apsisaugoti nuo šių nemalonumų, išlaikyti gerą burnos kvapą ir visapusišką burnos švarą.

Kas tai?

Burnos irigatorius – prietaisas, efektyviai išvalantis dantų tarpdančius ir dantenas. Aparatas generuoja siaurą, aukšto slėgio vandens srovę, kuri veiksmingai ir greitai pašalina visus maisto likučius ir bakterijas iš sunkiausiai prieinamų vietų tarpdančiuose.

Kadangi vandens srovė yra nestipri, skirtingai ne tarpdančių siūlas irigatorius nepažeidžia ir nedirgina dantenų ar dantų emalio. Irigatorius dažniausiai pasitelkiamas kaip tarpdančių valymo priemonė, tačiau juo galima purkšti ir dantenas – tokiu būdu dantenos apsaugomos nuo ligų, o tarpdančiai – nuo apnašų ir dantų ėduonies.

Kam rekomenduojama?

Burnos irigatorius tinkamas visiems. Jis gali būti pasitelkiamas kaip papildoma burnos priežiūros priemonė, padedanti užtikrinti maksimalią burnos švarą, arba kaip nepakeičiamas prietaisas, reikalingas siaurus tarpdančius turintiems žmonėms, kuriems sunku maisto likučius išvalyti su dantų siūlu.

Be to, irigatorių patogu ir paprasta naudoti nešiojant breketus, turint implantus ar dantų tiltelius. Šis aparatas žymiai palengvina burnos priežiūros rutiną, kuri reikalauja išskirtinio tikslumo ir atsargumo. Be to, tokiu būdu tarpdančių valymas nebeužima daug laiko.

Klinikos „Panevėžio odontologai“ specialistai primena, kad kruopšti tarpdančių priežiūra lemia sveikus dantis ir gaivų burnos kvapą. Daugiau naudingos informacijos apie burnos irigatorius ir jų panaudojimą galite sužinoti apsilankę konsultacijoje!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija