Kaip parengti vaiką vizitui pas odontologą?

Apsilankyti pas odontologą rekomenduojama vos išdygus pirmiesiems dantukams, tačiau daugeliui vaikų tai kelia baimę. Kaip tėveliams paruošti vaiką, kad vizitas pas odontologą praeitų be baimės ir ašarų?

Žaismingas pasakojimas apie odontologą

Teisingą vaiko požiūrį į odontologus padės formuoti žaidimo forma: pasakojant apie odontologo darbą ir jo svarbą, galima pasitelkti žaislus, pasakas, vaikiškus informacinius filmukus. Tėvai turėtų paprastai paaiškinti kas vyks procedūros metu: gydytojas apžiūrės dantukus, juos suskaičiuos ir pasirūpins, kad jie būtų sveiki. Svarbu vaiką sudominti, kad apsilankymo pas odontologą jis lauktų kaip nuotykio, o ne kaip grėsmės.

Vaiko motyvavimas

Jeigu su vaiku sudėtinga susitarti prieš apsilankant pas odontologą, rekomenduojama tėvams jį paskatinti vaikui priimtinu būdu. Tikrai nebūtina pirkti brangių dovanų. Motyvuoti vaiką galima ir nematerialiais dalykais: ilgesniu pabuvimu žaidimų aikštelėje ar kitokia pramoga.

Vizitas pas odontologą

Apsilankius pas odontologą, tėvai turėtų pasikliauti gydytoju – profesionalūs odontologai geba užmegzti kontaktą su vaiku ir psichologiškai jį paruošti procedūrai. Pirmo vizito metu, jie supažindina vaiką su supančia aplinka, aprodo instrumentus. Dantukai apžiūrimi tik tuomet, kai vaikas būna ramus ir jaučiasi saugiai.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija