Dantų protezavimas ant implantų

Dantų protezavimas suplanuojamas ir aptariamas konsultacijos metu, dar prieš dantų implantaciją. Dantų implantai pilnai prigyja per kelis mėnesius. Vėliau nuimami dantų lankų atspaudai ir laboratorijoje dantų technikai per maždaug 10 dienų pagamina dantų karūnėles.

Dantų karūnėlės gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų:

  • Metalo keramika. Pasižymi tvirtumu, estetiniu vaizdu, žema kaina.
  • Cirkonio keramika. Pakankamai tvirta, labai gera estetika.
  • Porceliano karūnėlė. Atrodo itin natūraliai, nes yra pralaidi šviesai. Nėra labai tvirta, dėl to tinka tik priekiniams dantims protezuoti.

Kai trūksta vieno danties

Kai trūksta vieno danties, danties implantas atstoja šaknį ir ant jo yra tvirtinama individuali danties karūnėlė. Šis sprendimas yra ilgaamžis ir tiek išvaizda, tiek funkcija beveik prilygsta natūraliam dančiui.

Kai trūksta kelių dantų vienoje eilėje, dedamas dantų karūnėlių tiltas, tvirtinamas ant dviejų implantų ir atstojantis tris, kartais net keturis dantis

Bedančių žandikaulių protezavimas

Bedančius žandikaulius galima atkurti neišimamais protezais ant implantų arba išimamais, ant implantų fiksuotais protezais.

Neišimami protezai:

Visi dantys gali būti kokybiškai atkuriami ant 4 ar 6 implantų. Dantų lankelis pagaminamas iš metalo arba cirkonio keramikos, priklausomai nuo paciento pageidavimų.

Fiksuoti išimamieji protezai:

Nuo įprastų išimamųjų protezų fiksuoti išimamieji skiriasi tuo, kad jie laikosi ne ant dantenų, o tvirtinami ant implantų, tokiu būdu užtikrinant jų stabilumą, tvirtumą ir nesukeliant nemalonaus pojūčio burnoje. Šiam metodui naudojami mažiausiai 2 implantai.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija