Galvojate dantis tiesintis namų sąlygomis be gydytojo odontologo pagalbos? Sužinokite, ar tai saugu.

Šiuo metu gyvename tokiame pasaulyje, kuriame internetas yra neatsiejama kasdienybės dalis.

Šiuo metu gyvename tokiame pasaulyje, kuriame internetas yra neatsiejama kasdienybės dalis. Daugelis žmonių šioje elektroninėje erdvėje praleidžia nemažą dalį savo laiko pačiais įvairiausiais tikslais. Kai kurie ieško tam tikrų paslaugų, kiti – jas parduoda, pasitelkdami reklamą. Deja, ne visų siekiai yra dori ir paremti noru padėti. Atsiranda vis daugiau asmenų, norinčių greitai pasipelnyti ir siūlančių pigesnes, tačiau saugumo neužtikrinančias priemones ar paslaugas. Viena tokių – dantų tiesinimas namų sąlygomis.

2022 metais žiniasklaidoje pasirodė žinia apie socialiniuose tinkluose reklamuojamas dantų tiesinimo kapas (kaina – keli tūkstančiai eurų), kurias galima nešioti be specialistų priežiūros. Šią situaciją iškart ėmėsi komentuoti profesionalai. Lietuvos ortodontų sąjungos valdybos narė ir mokslų daktarė Rūta Almonaitienė išskyrė kelis tokios savigydos pavojus.

Pirmiausiai svarbu nepamiršti, kad mūsų dantų būklė yra neatsiejama fizinės sveikatos, o ne vien tik estetikos dalis. Norėdami ištiesinti ar kaip nors kitaip juos koreguoti, pirmiausiai turime kreiptis į kvalifikuotą specialistą arba įstaigą, turinčią teisę atlikti ortodontinį gydymą. Kitu atveju galime ne juokais susigadinti savo sveikatą ir turėti dar didesnių problemų.

Žmonės, išbandę savarankišką dantų tiesinimo būdą ir supratę, kad buvo padaryta daugiau žalos nei naudos, vėliau dažnai kreipiasi į tikruosius specialistus. Kai kuriais atvejais pastarieji nebegali padėti, kadangi dantys būna išstumiami iš kaulo ir nebelieka būdų, galinčių sugrąžinti juos į pradinę padėtį. Svarbu atminti, kad prieš pradedant bet kokį ortodontinį gydymą, gydytojas turi įvertinti dantų būklę, kuri pas kiekvieną mūsų yra individuali.

Todėl raginame nepasiduoti reklamos įtakai ir dantų tiesinimą patikėti tik kvalifikuotiems profesionalams. Laukiame Jūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“, kurioje gydytojai pasirengę atsakingai įvertinti Jūsų dantų būklę ir pasiūlyti būtent Jums tinkamiausią sprendimą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija