Gyvenimas po dantų implantacijos: ko tikėtis?

Dantų implantų privalumais kasdien įsitikina vis daugiau pacientų visoje Lietuvoje. Augantis šio metodo populiarumas nestebina…

Dantų implantų privalumais kasdien įsitikina vis daugiau pacientų visoje Lietuvoje. Augantis šio metodo populiarumas nestebina: bent vieno danties neturi dauguma darbingo amžiaus šalies gyventojų, o implantacijos sėkmės rodikliai siekia net 99 proc.! Jeigu svarstote apie šį, bene veiksmingiausią dantų atkūrimo būdą, pats metas sužinoti, ko tikėtis ir kas Jūsų laukia po atliktos procedūros.

Specialistų teigimu, dantų atkūrimo rezultatais galima džiaugtis kelis dešimtmečius ar net visą gyvenimą. Tiesa, kaip kokybiškai tarnaus restauracijos, priklauso ne tik nuo paciento fizinės būklės, gydytojo meistriškumo, bet ir nuo to, kaip laikomasi nurodymų po operacijos ir kaip atidžiai atliekama burnos higiena, dantų priežiūra visu implantų tarnavimo laikotarpiu.

Būtent todėl verta susipažinti tiek su patarimais iš karto po operacijos, tiek su ilgalaike priežiūra tolesniu etapu, implantams pilnai sugijus:

Pirmosios savaitės po operacijos

Odontologijos technologijos nuolat tobulėja, tačiau taisyklės, kurių būtina laikytis pirmosiomis dienomis po procedūros, išlieka tos pačios. Pirmas 24 val. geriau nevalyti dantų ir neskalauti burnos: priešingu atveju gali būti išskalautas krešulys ir prasidėti kraujavimas. Vartokite gydytojo paskirtus medikamentus: jie padės malšinti maudimą ir skatins gijimą.

Šiuo laikotarpiu Jūsų mitybos racioną turėtų sudaryti minkšti produktai, kurių nereikia kramtyti – įvairios košės, trintos sriubos, daržovių ir vaisių kokteiliai. Taip pat nepatartina valgyti itin karštų ar labai šaltų patiekalų bei gėrimų arba maisto produktų, kurie gali lengvai prilipti prie dantų. Iki grįžimo prie kietesnio maisto dažniausiai rekomenduojama palaukti bent savaitę. Taip pat 10-14 dienų po implantų sriegimo nerūkykite: karšti garai skatina kraujavimą.

Ilgalaikė priežiūra

Implantams sėkmingai gyjant prie kaulo, paskutinėje gijimo proceso stadijoje, galima pilnai grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo ir mėgstamo maisto. Žinoma, visuomet pirmiausia vadovaukitės gydytojo odontologo patarimais.

Vienas iš daugelio implantų privalumų – ant jų protezuoti dantys suteikia natūralų pojūtį, išvaizdą ir funkcijas. Tai reiškia, kad jais rūpintis reikia taip pat, kaip įprastais dantimis: valykite juos bent 2 kartus per dieną, naudokite tarpdančių siūlą bei tarpdančių šepetėlius, burnos irigatorių. Būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną ir profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą, kuris įvertins dantų ir implantų būklę. Laikantis šių patarimų, atliktos restauracijos Jums tarnaus ilgus metus!

Vis daugiau pacientų renkasi implantaciją – ir dėl tikrai geros priežasties. Jeigu svajojate susigrąžinti dantų funkcijas, estetiką bei gyvenimo komfortą, laukiame Jūsų „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija