Kas gali nutikti nesilaikant burnos higienos?

Individuali ir profesionali burnos higiena padeda išsaugoti sveikus ir gražius dantis. Profesionalios burnos higienos metu, specialistas ne tik nuvalo kietąsias ir minkštąsias apnašas, bet ir suteikia išsamią informaciją apie efektyvią dantų priežiūrą namuose. Nepakankamai prižiūrimi dantys gali sukelti rimtas pasekmes.

Norint užtikrinti sveiką burnos ertėms būklę, svarbu pasirūpinti, kad burnoje būtų kuo mažesnis kiekis bakterijų.

Dažniausiai pasitaikančios dantų ligos dėl nepakankamos burnos higienos:

  • Gingvitas – tai dantenų uždegimas, pasireiškiantis dantenų patinimu ir krajavimu. Gingvitas nesunkiai pagydomas kruopščiai valantis dantis ir atliekant profesionalią burnos higienos procedūrą. Tačiau jo negydant, jis gali pereiti į sunkesnę formą – periodontitą.
  • Periodontitas yra dantenų ir kitų periodonto struktūrų uždegimas. Jis pasireiškia dantenų kraujavimu, padidėjusiais tarpais tarp dantenų, nemaloniu kvapu ir skoniu. Negydant šios ligos, rizikuojama prarasti dantis. Pirmasis gydymo žingsnis yra profesionali burnos higiena.

Pasekmės, neatliekant profesionalios burnos higienos:

  • Burnos ertmėje besikaupiančios bakterijos sukelia nemalonų kvapą. Blogas kvapas, sklindantis iš burnos yra vienas pirmųjų požymių, kad burnos higiena nėra tinkama.
  • Dantų akmenys sukelia dantenų uždegimą ir kraujavimą.
  • Dantų ligos: periodontitas, kariesas, burnos gleivinės ligos.
  • Dėl susidariusių akmenų gali pakisti dantų spalva.
  • Periodonto ir gleivinės ligos gali lemti dantų netekimą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija