Kliba dantis? Sužinokite, kada jį reikia šalinti.

Tikriausiai ne vienas iš mūsų bent kartą gyvenime esame susidūrę su dantų paslankumo problema – jų klibėjimu.

Tikriausiai ne vienas iš mūsų bent kartą gyvenime esame susidūrę su dantų paslankumo problema – jų klibėjimu. Tokia būsena, susiformavusi burnos ertmėje, nėra normali: dažniausiai didelės įtakos tam turi odontologinės ligos arba patirtos traumos. Tokiu atveju svarbu kreiptis į specialistą, kuris įvertinęs Jūsų situaciją, pateiks patį priimtiniausią sprendimo būdą, o tai turės teigiamos įtakos gyvenimo kokybei.

Dantų paslankumas dažniausiai atsiranda dėl užsitęsusių infekcijų ar ligų: tiesioginių sužalojimų, kaulo pakitimų ar dantų spaudimo. Nesikreipiant pagalbos, sutrinka kramtymo funkcija, būna nuolat žalojami šalia esantys dantys, todėl gali prasidėti tinimas ar netgi kraujavimas. Tačiau pats žmogus, dar neprasidėjus dideliam skausmui, nepastebi, kokia rimta yra situacija. Tai pasakyti ir paskirti reikiamą gydymą gali tik gydytojas odontologas.

Kai kuriais atvejais dantį dar galima išgelbėti, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet paslankumas būna toks intensyvus, kad belieka atlikti šalinimo procedūrą. Delsimo pasekmė – klibantis dantis, kuris tirpdo aplink save esantį kaulą, kenkia dantenoms, todėl susiformuoja įvairūs uždegimai, sukeliantys kraujavimą bei skausmą.

Pirmiausiai svarbu apsilankyti konsultacijoje, kurios metu gydytojas atliks reikiamus tyrimus ir įvertins tikrąją situaciją. Dažniausiai tokiu atveju dirba keli specialistai kartu: periodontologas ir implantuojantis gydytojas odontologas. Tik taip galima priimti patį geriausią sprendimą ir sudaryti tikslų gydymo planą.

Kurį laiką jaučiate, kad burnos ertmėje atsirado klibančių dantų ir nežinote, ką daryti? Kviečiame užsiregistruoti vizitui pas specialistą mūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“. Naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis atliksime reikiamus tyrimus, įvertinsime Jūsų burnos ertmės būklę ir paskirsime gydymą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija