Rudens sezonas – su nauja šypsena. Kaip pasiekti kardinalių pokyčių?

Rodos, greičiau nei Arktyje vėstantys lietuviški orai toli gražu nereiškia, kad progų džiaugtis liko mažiau!

Rodos, greičiau nei Arktyje vėstantys lietuviški orai toli gražu nereiškia, kad progų džiaugtis liko mažiau! Spalvinga gamta, garuojanti arbata ir jaukūs vakarai su artimaisiais – tai tik keli rudeniniai džiaugsmai, verčiantys nusišypsoti. Deja, kartais pastebime, kad mūsų dantų estetinė išvaizda – visai ne tokia, kokios norėtume… Kaip greitai ir be skausmo šį metų laiką praskaidrinti nauja šypsena?

Kodėl ruduo – idealus metas pokyčiams?

Rudens sezonu savo šypsenos sveikatai reikėtų ypatingą dėmesį, o tvirtumą, atsparumą praradusius dantis – pagražinti ir sustiprinti, naudojant modernius estetinės odontologijos metodus.

Štai kas gresia Jūsų dantims šaltuoju metų laiku:

image
1

Vėstant orams, esame linkę smaližiauti cukraus gausiais skanėstais. Cukrus burnos ertmėje išskaidomas į rūgštis, o šios sudaro palankią terpę daugintis ėduonį sukeliančioms bakterijoms. Tai reiškia, kad gerokai išauga šios lėtinės dantų ligos rizika.

2

Dėl mėgavimosi dantims nedraugiškais maisto produktais bei gėrimais, rudens sezonu labiau nukenčia ir estetinė dantų išvaizda, gali atsirasti pigmentinių dėmių, pakisti dantų spalva.

3

Vėsus oras, temperatūros kontrastai, karšti gėrimai rudenį lemia didesnį dantų jautrumą.

4

Veikiant minėtiems temperatūrų kontrastams, emalyje gali atsirasti mikroįtrūkimų. Tai mažina emalio atsparumą: į danties audinius gali patekti pavojingi mikroorganizmai, bakterijos.

5

Dėl minėtų veiksnių susilpnėjęs emalis tampa trapesnis, dantis gali įskilti, nulūžti.

Siūlo efektyvią išeitį

Siekiant įveikti nepageidaujamus defektus, sustiprinti pažeistus ar sujautrėjusius dantis ir pasipuošti akinančia šypsena, geriausia išeitis – estetinis protezavimas dantų laminatėmis. Tai vos 0,3 mm – 0,5 mm daugiasluoksnės porceliano keramikos plokštelės, klijuojamos ant priekinio dantų paviršiaus. Jos vizualiai primena tikrąjį danties emalį, o glotnus plokštelių paviršius išlaiko blizgesį ir spalvą ilgus metus.

Tai itin saugus sprendimas, tinkantis net paaugliams: procedūros metu tausojami danties audiniai, nekenkiama emaliui, maskuojami dantis silpninantys defektai, nusidėvėjimo požymiai. Laminatės idealiai priderinamos prie šalia esančių dantų, tad suteikiamas ypač natūralus efektas. Priklausomai nuo pageidavimų, laminatės gali būti tvirtinamos ant vieno ar kelių dantų arba ant viso jų lanko. Jos kiekvienam pacientui gaminamos individualiai, o išsvajotą rezultatą pasieksite itin greitai: vos per kelis vizitus!

Kelias link kardinalių šypsenos pokyčių prasideda nuo pirmosios konsultacijos. Jeigu ieškote geriausio sprendimo savo šypsenai, Jūsų laukia patyrę estetinės odontologijos meistrai, Panevėžio odontologai. Registruokitės!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija