Vasara – ledų metas! Padidėjus dantų jautrumui, raginame nedelsti

Vasarą termometro stulpeliui šoktelėjus į viršų, daugelis žmonių mėgsta atsivėsinti ledais, kuriuos valgant dažnai susiduriama su dantų jautrumu.

Vasarą termometro stulpeliui šoktelėjus į viršų, daugelis žmonių mėgsta atsivėsinti ledais, kuriuos valgant dažnai susiduriama su dantų jautrumu. Pasireiškus nemaloniems pojūčiams, specialistai rekomenduoja atkreipti didesnį dėmesį į savo burnos ertmės priežiūrą bei užsiregistruoti vizitui pas gydytoją odontologą, siekiant išvengti rimtesnių dantų problemų.

Dantų jautrumo priežastys

Viena iš pagrindinių dantų jautrumo priežasčių yra suplonėjęs emalis. Minkštiesiems audiniams neturint tokios stiprios apsaugos, išoriniai dirgikliai (pavyzdžiui, šaltis) pradeda kelti įvairius nemalonius pojūčius, kuriems įtakos turi ir daugiau veiksnių – ėduonis, bruksizmas, periodontitas, pulpitas, dantų traumos.

Kaip reikėtų stiprinti dantis?

Remiantis gydytojų odontologų patarimais, pirmiausiai rekomenduojama užtikrinti visapusę burnos higieną:

  • naudoti švelnų dantų šepetėlį;
  • rinktis neabrazyvią pastą;
  • vengti skalavimo skysčio su alkoholiu;
  • naudoti tarpdančių siūlą, šepetėlius;
  • valgyti sveiką maistą su kuo mažiau saldžių, rūgščių produktų, gazuotų gėrimų.

Kadangi patys pilnavertiškai savo dantimis pasirūpinti negalime, svarbu bent kartą per pusmetį (o prireikus, ir dažniau) lankytis profesionaliai burnos higienai, kurios metu pašalinamos susikaupusios apnašos net sunkiai prieinamose vietose.

Vasarokite saugiai ir be skausmo! Visgi, jeigu susidūrėte su padidėjusiu dantų jautrumu, nedelskite – registruokitės profilaktiniam patikrinimui klinikoje „Panevėžio odontologai“, kurioje dirbantys specialistai įvertins Jūsų burnos ertmės būklę bei pateiks patį priimtiniausią problemos sprendimo būdą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija