Ką pasirinkti: dantų laminates ar estetinį plombavimą?

Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis. Visgi ne visi gali pasidžiaugti idealia šypsena: jeigu to pagailėjo genetika, reikia įdėti nemažai darbo.

Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis. Visgi ne visi gali pasidžiaugti idealia šypsena: jeigu to pagailėjo genetika, reikia įdėti nemažai darbo. Dauguma žmonių norėdami panaikinti įvairius dantų nelygumus ar kitus defektus, renkasi laminates arba estetinį plombavimą. Visgi dažnai kyla klausimas: kuris restauravimo būdas yra geresnis ir patikimesnis?

Dantų laminatės – tai itin plonos ir daugiasluoksnės plokštelės dėl savo medžiagos (porceliano) atitinkančios emalį ir tvirtinamos ant minimaliai šlifuoto dantų paviršiaus. Šis mikroprotezavimo būdas padeda atkurti nudilusius, nusidėvėjusius, nuskilusius arba patamsėjusius dantų audinius, taip pat koreguojama spalva, forma bei tarpai. Toks atkūrimo būdas užtikrina ilgaamžiškumą (tarnauja mažiausiai 10 metų), estetiką bei nereikalauja ypatingos priežiūros.

Estetinis dantų plombavimas – tai burnos ertmės audinių atkūrimo būdas, kuomet koreguojama dantų spalva, forma ir išsidėstymas lanke, naudojant specialiai parinktą plombinę medžiagą. Pasirinkus šį metodą, galima pašalinti tarpus tarp dantų, jų susigrūdimus ar kitus pažeidimus. Kadangi plombos nėra ilgaamžės, svarbu vengti itin kieto maisto valgymo priekiniais dantimis ir abrazyvios dantų pastos.

Abi procedūros skiriasi viena nuo kitos trukme – estetinis plombavimas gali būti atliktas vos vieno ar kelių vizitų metu, o dantų atkūrimas laminatėmis užtrunka nuo 1 iki 2 savaičių. Abu metodai reikalauja visapusės burnos ertmės priežiūros, todėl svarbu kiekvieną dieną po du kartus valytis dantis, lankytis profilaktiniams vizitams pas gydytoją bei reguliariai atlikti burnos higieną.

Nesate patenkinti savo šypsenos estetika? Apsvarstykite dantų atkūrimą laminatėmis arba estetiniu plombavimu. Registruokitės pirminei konsultacijai mūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“ ir gydytojas patars, kuris būdas tinka labiau. Laukiame Jūsų!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija