Kodėl reikalinga profesionali burnos higiena?

Prastas burnos kvapas, patinusios ar kraujuojančios dantenos – dažni burnos ertmės ligų simptomai, atsirandantys dėl netinkamos dantų higienos.

Prastas burnos kvapas, patinusios ar kraujuojančios dantenos – dažni burnos ertmės ligų simptomai, atsirandantys dėl netinkamos dantų higienos. Profesionali burnos higiena yra ypatinga procedūra, be išimčių tinkanti visiems pacientams. Ji išsaugo sveikus dantis ir akimirksniu grąžina baltesnę, spindinčią šypseną. Kodėl ji reikalinga?

Kas tai?

Kas tai?

Profesionali burnos higiena – higienisto ar gydytojo kabinete atliekama procedūra, kurios metu profesionaliais įrankiais išvalomi dantys, minkštosios ir kietosios apnašos, kurių negali pasiekti dantų šepetėlis.

Be to, atlikus higieną, dingsta blogas burnos kvapas, atsiranda gaivumo pojūtis burnoje ir dantys atrodo vizualiai baltesni.

Kada atlikti?

Specialistų teigimu, procedūrą reikėtų atlikti reguliariai 1–2 kartus per metus. Jeigu pacientas serga periodonto ligomis, turi prastą burnos kvapą ar kraujuojančias dantenas, procedūrą kartoti reikėtų dar dažniau.

Dantų higienos metu ne tik kruopščiai išvalomi dantys, bet ir įvertinama dantų būklė, su pacientu aptariamos dantų priežiūros taisyklės, kurių vertėtų laikytis namuose.

Kaip atliekama?

Apžiūrėjus dantų būklę, pirmiausia išvalomos visos dantų apnašos, o kartu su jomis pašalinami ir mikroorganizmai. Tam pasitelkiamas ultragarsinis aparatas ir periodontologiniai instrumentai. Vėliau pašalinamos pigmentinės dantų dėmės, atsirandančios dėl dažančių maisto produktų vartojimo (vyno, kavos) ir rūkymo.

Galiausiai dantys nupoliruojami specialia dantų pasta – taip jie tampa atsparesni ėduoniui, ant dantų kaupiasi mažiau apnašų. Jautrūs dantys padengiami fluoro pasta, kuri mažina jautrumą. Natūralus spindesys ir baltumas dantims suteikiamas juos poliruojant.

Profesionali burnos higiena – geros burnos sveikatos ir baltesnių, sveikesnių dantų garantas. Rekomenduojame šią procedūrą atlikti klinikoje „Panevėžio odontologai“, kur Jumis procedūros metu rūpinsis profesionalūs savo srities specialistai!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija