Kuo unikalus „Visi dantys ant 4 implantų“ metodas?

Gydytojų praktika rodo, kad vis daugiau tiek jaunesnių, tiek vyresnių žmonių susiduria su bedantyste.

Gydytojų praktika rodo, kad vis daugiau tiek jaunesnių, tiek vyresnių žmonių susiduria su bedantyste. Asmenys, negalėdami plačiai šypsotis, susiduria ne tik su fiziniais sveikatos sutrikimais, bet ir psichologinėmis problemomis. „Visi dantys ant 4 implantų“ – vienas populiariausių ir efektyviausių implantacijos metodų, norint atkurti apatinio arba viršutinio žandikaulio dantis. Pacientai dažnai yra įbauginti šios procedūros dėl įvairiausių visuomenėje sklandančių mitų. Šiame straipsnyje pakalbėsime, kuo visų dantų atkūrimas yra naudingas ir unikalus.

Atliekant bedančio žandikaulio atkūrimą, vieno vizito metu įsriegiami 4 implantai, tuomet prisukamas laikinas protezas, kol, sugijus dantenoms ir kaului, pritvirtinami nuolatiniai dantys. Nors gamybos procesas šiek tiek užtrunka, galiausiai pacientai džiaugiasi gražia ir spindinčia šypsena. Pasirinkus tokį implantacijos būdą, žmogus gali kramtyti įvairios konsistencijos maistą ir jausti jo skonį. Taip pat nebesusiduriama su šveplavimo problema – žodžiai ištariami aiškiai ir fonetiškai taisyklingai.

Kalbant apie visų dantų protezavimo ant 4 implantų unikalumą, svarbu paminėti, kad toks implantacijos būdas užtikrina visišką stabilumą. Dėl to nereikia kiekvieną kartą baimintis, kad protezas iškris. Taip pat pacientas gali nesirūpinti dėl laiko reikalaujančios priežiūros – tokios kaip mirkymas, klijavimas, maisto likučių valymas. Toks protezas ne tik nekenkia dantenoms, bet ir apsaugo žandikaulio kaulą nuo tirpimo.

Estetika – vienas iš pagrindinių aspektų, kodėl žmonės renkasi dantų implantaciją. Rekonstruojant visą žandikaulį ant 4 implantų, pastebima, kad nauji dantys vizualiai beveik nesiskiria nuo natūralių. Todėl toks bedantystės gydymo būdas užtikrina, kad žmogus ir vėl galės gyventi pilnavertišką ir kokybišką gyvenimą. Tai padės dar labiau pasitikėti savimi, užmegzti naujas pažintis ir džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje.

Išgyvenate bedantystę ir nežinote, ko griebtis? Kviečiame registruotis pirminei konsultacijai klinikoje „Panevėžio odontologai“. Čia dirbantys specialistai įvertins Jūsų burnos ertmės būklę ir pateiks tinkamiausią sprendimo būdą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija