Praradote didžiąją dalį, o galbūt netgi visus dantis? Sužinokite, ką daryti.

Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti sveikus ir gražius dantis – tokiu būdu galime drąsiai bendrauti su kitais, šypsotis bei mėgautis gyvenimu.

Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti sveikus ir gražius dantis – tokiu būdu galime drąsiai bendrauti su kitais, šypsotis bei mėgautis gyvenimu. Dėl praeityje patirtų traumų ar įvairių odontologinių ligų kai kurie žmonės netenka burnos ertmės audinių, išgyvena bedantystę. Siekiant užtikrinti visapusę savo sveikatą, rekomenduojame prarastus dantis atkurti ant 4 implantų, kurie gali tarnauti net ir visą gyvenimą.

„Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų“ – tai inovatyvus ir pasaulyje ypač paplitęs prarastų dantų atkūrimo būdas, užtikrinantis aukštą implantų kokybę ir ilgaamžiškumą. Rūpinantis savo dantimis ir reguliariai lankantis pas gydytoją odontologą, implantai gali tarnauti visą likusį gyvenimą. Be to, ši procedūra nereikalauja atlikti kaulo augmentacijos, todėl sutaupoma ne tik laiko, bet ir finansų. 

Kokie gydymo etapai?

  • Pirmiausiai įvertinama paciento burnos ertmės sveikatos būklė, atliekami reikiami tyrimai. Taip pat sudaromas gydymo planas, numatomas vizitų skaičius bei aptariamos atsiskaitymo sąlygos.
  • Taikant vietinę nejautrą, pašalinami nebepagydomi dantys ir jų šaknys, o tuomet sriegiami 4 implantai, ant kurių tvirtinami laikini protezai. 
  • Praėjus gijimo laikotarpiui, kuris dažniausiai trunka kelis mėnesius, tvirtinami nuolatiniai dantys.
  • Galiausiai gydytojas odontologas pateikia rekomendacijas, kaip prižiūrėti naujuosius dantis bei kaip dažnai apsilankyti profilaktiniams vizitams. 

Praradote didžiąją dalį, o galbūt netgi visus dantis? Nedelskite ir kreipkitės pagalbos pas profesionalus. Kviečiame užsiregistruoti pirminei konsultacijai mūsų klinikoje „Panevėžio odontologai“. Vizito metu įvertinsime bendrą Jūsų burnos ertmės sveikatos būklę, sudarysime gydymo planą bei lydėsime Jus visos kelionės metu. Laukiame Jūsų!

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija