Traumos metu praradote dantį? Sužinokite, ką daryti toliau.

Dažno žmogaus gyvenimas yra neatsiejamas nuo fizinio aktyvumo – ypač pavasarį.

Dažno žmogaus gyvenimas yra neatsiejamas nuo fizinio aktyvumo – ypač pavasarį. Džiaugdamiesi geru oru ir užsiimdami įvairiomis veiklomis, neišvengiamai patiriame dantų traumas. Jų metu ne tik sužeidžiame dantį, bet ir neretai jo visiškai netenkame. Svarbu nenumoti į tai ranka, nes net vienas prarastas dantis gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Šiame straipsnyje dalinamės informacija, ką daryti patyrus tokią traumą.

Ekstremalus sportas, apsaugos priemonių nedėvėjimas arba paprasčiausias skubėjimas gali sukelti rimtų sužalojimų. Kartais dantys yra pažeidžiami tik iš dalies ir juos dar galima sutaisyti, tačiau neretai pasitaiko ir tokių situacijų, kuomet to padaryti nebeįmanoma. Tokiu atveju odontologijos klinikos siūlo išeitį – vienmomentę implantaciją. Šis būdas suteikia galimybę greitai ir kokybiškai atkurti prarastą dantį.

Pacientai į odontologus dažniausiai kreipiasi tuo metu, kai danties nebelieka vizualiai matomoje vietoje. Toks įvykis neišvengiamai kelia nerimą ir nežinomybę dėl bendravimo su kitais žmonėmis ir pasitikėjimo savimi. Todėl vienmomentė implantacija yra pati geriausia išeitis, norint atkurti prarastą dantį greitai ir efektyviai.

Pasiruošus implantacijai, pirmiausiai svarbu pašalinti pažeistą dantį, taikant vietinę nejautrą. Jeigu nėra jokių rizikos veiksnių, galima sriegti implantą, kas užtrunka maždaug 10–15 minučių. Kai kuriais atvejais iškart galima pritvirtinti laikinojo danties karūnėlę. Kai implantas galutinai prigyja (tai užtrunka 2–6 mėnesius), pritvirtinamas ilgaamžis nuolatinis dantis. Todėl tokia procedūra užtikrina, kad jau tą pačią dieną galėsite ir vėl mėgautis įprastiniu gyvenimu.

Jeigu patyrėte fizinę traumą, kurios metu netekote vieno danties, raginame nedelsti ir kreiptis į specialistus. Tai galite padaryti klinikoje „Panevėžio odontologai“, kurioje dirba savo srities profesionalai, siekiantys užtikrinti kuo efektyvesnį gydymą. Pirminės konsultacijos metu įvertinsime Jūsų iškritusio danties būklę ir suteiksime visą reikiamą pagalbą.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija