Vaikas bijo vizitų pas odontologą. Kaip jam padėti?

Baimė vizitams pas gydytoją odontologą nėra svetima įvairaus amžiaus žmonėms, o ypač vaikams – siekiant kuo geresnės apsilankymo kokybės ir tarpusavio bendradarbiavimo, specialistai rekomenduoja mažąjį pacientą tinkamai paruošti

Baimė vizitams pas gydytoją odontologą nėra svetima įvairaus amžiaus žmonėms, o ypač vaikams – siekiant kuo geresnės apsilankymo kokybės ir tarpusavio bendradarbiavimo, specialistai rekomenduoja mažąjį pacientą tinkamai paruošti: papasakoti, ko reikėtų tikėtis bei kokios procedūros bus atliekamos įtraukiant žaidimus ar įdomias veiklas.

Kokia pirmojo vizito eiga?

Išdygus pieniniams dantukams, rekomenduojama atvykti pirmajam vizitui pas gyd. odontologą – jo metu specialistas maloniai pabendrauja su vaiku, supažindina su aplinka, pademonstruoja naudojamus instrumentus, įvertina burnos būklę, su tėveliais pakalba apie kasdienę priežiūrą, mitybos įpročius. Jeigu visgi vaikas vizito metu susiduria su psichologiniais sunkumais (pavyzdžiui, išsigąsta), tuomet reikėtų atvykti po maždaug kelių savaičių.

Kaip tinkamai pasiruošti?

  • Ruošdamiesi vizitui, venkite tokių žodžių, kaip skausmas ar baimė, tačiau taip pat nemeluokite – supažindinkite su procedūros eiga ir akcentuokite, kad visada būsite šalia kartu su gydytoju. Tokiu būdu bus kuriamas saugumo jausmas.
  • Žinome, kad vaikų vaizduotė yra galinga, todėl pasitelkite įvairiausius žaidimus, įdomias animacijas apie dantukus, namuose turimus žaislus – pastatykite kėdę, išdėliokite priežiūros priemones parodydami, jog procedūros metu bus užtikrinamas visiškas komfortas. Taip pat vaiką apdovanokite, pagirkite.
  • Rodykite savo vaikui pavyzdį ir patys kasdien užtikrinkite burnos ertmės priežiūrą bei reguliariai lankykitės pas gyd. odontologą. 

Jūsų atžalos laukia pirmasis vizitas pas gyd. odontologą? Pasiruoškite tam tinkamai akcentuodami, kad juo pasirūpins patikimi specialistai – registruokitės jau dabar ir mielai laukiame atvykstant į mūsų kliniką „Panevėžio odontologai“,.

Mūsų kvalifikuoti specialistai laukia Jūsų atsinaujinusioje „Panevėžio odontologai“ klinikoje!

Klinikos paslaugos

Odontologijos klinika Panevėžyje pacientams siūlo išskirtines kokybiškas odontologinio gydymo paslaugas

Dantų plombavimas

Tai itin svarbi terapinės odontologijos sritis. Dantų plombavimo dėka atkuriami ėduonies pažeisti dantys, pakeičiamos hermetiškumą praradusios senos plombos, užkertamas kelias bakterijų …

Profesionali burnos higiena

Dantų akmenys – tai kalkinės dantų apnašos. Atrodytų, kalkės yra baltos spalvos, bet dantų akmenys yra pakankamai tamsūs. O taip yra dėl to, kad jo sudėtyje be kalcio druskų dar yra maisto …

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai dirbtinė šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į žandikaulį, o prigijus, ant šios dirbtinės šaknies uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą protezą.

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Esant bedančiui žandikauliui, visi jo dantys gali būti efektyviai atkurti sriegiant 4 implantus ir ant jų fiksuojant nenuimamą protezą.

Registracija internetu

Pasirinkite paslaugą

Jums patogiausias vizito laikas

Mano vizito tikslas

Kontaktinė informacija